ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'יהאד הפס הרחב 
 
 הסיסאדמין של החמאס עושה שרירים   
 
מערכת חיים ברשת

ארגון החמאס עומד לפתוח מחר במלחמת הקודש הדיגיטלית כנגד אתרים יהודיים – כך מזהיר מרכז שמעון ויזנטל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון הטרור האיסלמי, החמאס קורא לציבור חסידיו לנהל "ג'יהאד אלקטרוני" בן 3 ימים כנגד אתרי אינטרנט יהודים, כך פרסם אמש מרכז שמעון ויזנטל בלוס אנג'לס. הרב אברהם קופר, מראשי הארגון, מסר לרויטרס כי אחד מחוקרי הארגון נתקל בשני אתרים בערבית המתייחסים למערכה ההאקרית לתוך אתרים יהודים, הצפויה להתחיל ב-29 בנובמבר.

"כבר היו לנו הרבה מקרים של האקינג, הנה וחזרה בין אתרים ישראלים לאתרים איסלמיים מאז החלה האינתיפדה לפני כשנתיים. אבל זה משהו שלא ראינו הרבה זמן. נראה שיש אגף שלם בתוך אתרים המוקדש כולו להסבר כיצד ניתן להיות מעורב בפעילות שכזו", מסר הרב קופר בראיון מירושלים.

הרב קופר מסר שאחד מהאתרים בהם אמורים הדברים קשור, ככל הנראה, לחמאס, הארגון ששם לעצמו מטרה להביא לחורבן מדינת ישראל ומנהל מלחמת טרור כנגד ישראלים מאז חתימת הסכם אוסלו בשנת 1993.

"אנו לא יודעים מהו ההיקף של הפעילות הפוטנציאלית או מה היא עשויה להיות, אך אנו סבורים שזה משמעותי. המונח אתר 'יהודי' יכול להתייחס לכל דבר, החל מאתרים של ממשלת ישראל ועד לאתרי חברות שעושות עסקים עם ישראל", הוסיף קופר.

קופר אמר שלא ברור עדיין מדוע נבחר ה-29 בנובמבר כתאריך היעד לתחילת המתקפה, למרות כי הוא ציין שמדובר בנר הראשון של חג החנוכה. (זה המקום לציין גם את כ"ט בנובמבר, התאריך בו הוכרז באו"ם על הקמת המדינה היהודית.)

קופר מסר כי האינטרנט משחק תפקיד חשוב כפורום ציבורי הן לרעיונות והן לקבוצות הרצות לעקוף את מקורות המידע הרשמיים. "האינטרנט שינה את פני העולם המוסלמי... הוא נהפך לא רק לשדה קרב למלחמות אלקטרוניות, כפי שהודעה זו יכולה להראות... אלא גם בתפקיד מפתח בקרבות התעמולה בערבית, פרסית ואנגלית", הוא אמר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by