ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הג'יהאד האלקטרוני, וורלדקום ונאפסטר. בוקר טוב 

הג'יהאד האלקטרוני, וורלדקום ונאפסטר. בוקר טוב

 
 
מערכת חיים ברשת

איך עלינו על תוכניות החמאס לג'יהאד אלקטרוני, כמה כיף להיות גנב עשיר והאור בקצה המנהרה של נאפסטר; כותרות הבוקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיתוף פעולה בלתי צפוי
 שיתוף פעולה בלתי צפוי   
איך סיכלנו את "הג'יהאד האלקטרוני"

ארגון החמאס קורא לציבור חסידיו לנהל "ג'יהאד אלקטרוני" בן 3 ימים כנגד אתרי אינטרנט יהודים, כך פרסם אמש מרכז שמעון ויזנטל. הרב אברהם קופר, מראשי הארגון, מסר לרויטרס כי אחד מחוקרי הארגון נתקל בשני אתרים בערבית המתייחסים למערכה ההאקרית לתוך אתרים יהודים, הצפויה להתחיל ב-29 בנובמבר.

"כבר היו לנו הרבה מקרים של האקינג, הנה וחזרה בין אתרים ישראלים לאתרים איסלמיים מאז החלה האינתיפדה לפני כשנתיים. אבל זה משהו שלא ראינו הרבה זמן. נראה שיש חלק שלם בתוך אתרים המוקדש כולו לאיך להיות מעורב בפעילות כזו, מסר הרב קופר בראיון מירושלים.
 
 
וורלדקום מגיעה לפשרה

דווח של ה-BBC: חברת וורלדקום, אשר הסתבכה בפרשיות כלכליות בסכומים של כ-9 מיליארד דולר, הגיעה להסכמה עם הפקחים הפדרליים על פשרה חלקית בנוגע להאשמות כי החברה הסתירה את המיליארדים בסעיפי הוצאות פיקטיביות. העסקה תכלול קנס בהיקף שעוד לא נקבע, והמשך הפיקוח הממשלתי על החברה. ההגעה להסכם מגבירה את סיכוייה של וורלדקום שלא להגיע לכדי פשיטת רגל, אומרים מומחים.
יש לציין כי לא נאמר שום דבר על עונשי מאסר בפועל לאלו העומדים מאחורי מעשה המרמה הגדול בתבל, מה שמדגיש שעדיף להיות גנב עשיר מגנב עני.
 
נאפסטר – אלפי אנשים אבלים וחפויי ראש יצאו לצעוד אחר הארון
 נאפסטר – אלפי אנשים אבלים וחפויי ראש יצאו לצעוד אחר הארון   
בית המשפט אישר את מכירת נאפסטר לרוקסיו

ולמי שלא התייאש מהמקבילה האינטרנטית לאופרות הסבון, אנו מגישים עתה את תקציר הפרק האחרון (לבינתיים) בסאגת נאפסטר.
שירות החלפת הקבצים המנוח (שעתה כולם מתחרים על הזכות לקנות את גווייתו), נאפסטר, מצא בית חדש ביום רביעי לאחר שבית המשפט הממונה על פשיטת הרגל של החברה, אישר את מכירת החברה ליצרנית התוכנה רוקסיו.

רוקסיו הציעה סכום העומד על כ-5.3 מיליון דולר במזומן ובמניות כדי לרכוש את תיק הטכנולוגיות, שם המותג והסימן המסחרי של נאפסטר, ולא תתפוס בעלות על החובות העומדים של נאפסטר. בהכרזה שפירסמה רוקסיו נאמר כי היא תודיע בחודשים הקרובים על תוכניות הפיתוח שלה עבור נאפסטר.

ולנו רק נותר לקוות שאכן תמו ייסורי הקוראים בבית, ושסוף כל סוף מכרו כבר את הפגר שמסרב להודות במותו.
 
 
תחנת החלל הבינלאומית - נטישה?

אתר הניו-סיינטיסט לענייני מדע מדווח על תוכנית המתגבשת עתה בנאס"א לפנות את תחנת החלל הבינלאומית, פרוייקט החלל השאפתני המשותף לארה"ב, רוסיה ועוד 16 מדינות, לתקופה של כשנה ולהשאיר אותה לא מאוישת. המחקר בנושא הוזמן עקב החשש הגובר שרוסיה לא תוכל לעמוד במימון הטיסות הנחוצות להמשך האיוש הקבוע בשנת 2003. באופן רשמי מצהירה נאס"א כי היא מצפה מרוסיה שתעמוד בהתחייבויותיה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by