ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
וידוי קטלני און-ליין. כותרות הערב 

וידוי קטלני און-ליין. כותרות הערב

 
 
מערכת חיים ברשת

הר געש המאיים על חופי סיציליה, רוצח שרץ לספר לחבר'ה און-ליין ונאס"א ששוברת את הכלים ורצה להתקפל מתחנת החלל הבינלאומית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מה זה פה, אנרכיה? (כנראה שכן)
 מה זה פה, אנרכיה? (כנראה שכן)   
תחנת החלל הבינלאומית - נטישה?

אתר הניו-סיינטיסט לענייני מדע מדווח על תוכנית המתגבשת עתה בנאס"א לפנות את תחנת החלל הבינלאומית, פרוייקט החלל השאפתני המשותף לארה"ב, רוסיה ועוד 16 מדינות, לתקופה של כשנה ולהשאיר אותה לא מאוישת. המחקר בנושא הוזמן עקב החשש הגובר שרוסיה לא תוכל לעמוד במימון הטיסות הנחוצות להמשך האיוש הקבוע בשנת 2003. באופן רשמי מצהירה נאס"א כי היא מצפה מרוסיה שתעמוד בהתחייבויותיה.
 
 
וידוי מקוון

אתר הרג'יסטר מדווח על כך שמשטרת ניו-המפשייר עצרה אמש גבר לאחר שזה פרסם וידוי און-ליין על כך שרצח איש משטרה מקליפורניה. בפרסום יוצא הדופן באתר אינדימדיה בסן-פרנסיסקו כתב האיש, שהזדהה בשם אנדרו מק'קרא: "שלום כולם, קוראים לי אנדי. אני הרגתי שוטר ברד-בלוף, קליפורניה על מנת להביא לידיעה ולעצור את טקטיקת המשטרה הנפוצה ברחבי המדינה". האיש נעצר למחרת היום, ועתה מנסים לברר אם אכן הוא עומד מאחורי מעשה הרצח.
 
ובתכנית האמנותית: מופע אור קולי מרהיב
 ובתכנית האמנותית: מופע אור קולי מרהיב   
הר געש מאיים על חופי סיציליה

אי וולקני ששקע למצולות אל מול חופי סיציליה במשך 170 השנים החולפות עשוי לצוץ ולהופיע מחדש אם הפעילות הסיסמית הרוחשת באזור תמשיך, כך נמסר מהשירות הסיסמולוגי האיטלקי. דווח של הניו-זילנד הרלד.
 
 
מה אתה עושה פה? אתה מפוטר

זה עלול להישמע כמו פרק ביזארי של הסימפסונים, אבל זה לא. אתר wired מדווח על כך שחוקרים בכירים, אשר נשכרו כדי לחשוף פרשיות הונאה ושחיתות במעבדה הגרעינית הלאומית בלוס אלאמוס, ארה"ב, פוטרו מעבודתם, ימים בודדים לאחר שגילו מה שהם יודעים לגורמים בכירים במשרד האנרגיה האמריקאי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by