ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אבודים בחלל. כותרות הבוקר 

אבודים בחלל. כותרות הבוקר

 
 
מערכת חיים ברשת

לווין התקשורת הגדול בעולם התבזבז, מיקרוסופט מבזבזים את הזמן שלנו, מערכת ההפעלה של סאן מחוררת ואנחנו יכולים לבנות לעצמנו מחילת הוביטים כדבעי. בוקר טוב רשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כדור הארץ כחול
 כדור הארץ כחול   
איפה אתה, מייג'ור טום?

לווין תקשורת רוסי, הגדול ביותר בעולם, נכשל אתמול מלהגיע למסלולו המיועד. ה- Astra-1K, שנבנה בצרפת ונשא עליו מוטת אנטנות בת יותר מ-35 מטרים, אמור היה לספק שירותי שידור טלוויזיה ורדיו, וכן שירותי תקשורת סלולרית ואינטרנט. אלא שלאחר שיגורו המוצלח, לאחר שהגיע למסלול ביניים, נכשל מנגנון ההאצה השני שלו, שהיה אמור להביא אותו למסלול גבוה יותר, ועתה נידונו 5 טון המתכת שלו לחוג סביב כדור הארץ ללא תכלית, עד שכוח המשיכה יחזיר אותו באבחה כואבת אל המציאות.

 
בילבו באגינס סה טואה
 בילבו באגינס סה טואה   
קוד מלוח

יכול להיות שהאדונים ברדמונד מריחים בעיות, אבל הם מתייחסים אליהן באותה בולדוזריות, על סף המרמה, שבה הם רגילים לטפל בבעיות. הפעם מדובר בכישלון של מערכת רשיונות התוכנה שהשיקה החברה בשנה האחרונה, לפיה נדרש הצרכן לשלם בעבור שימוש בתוכנה למשך שלוש שנים, במהלכן תעמוד לרשותו מערכת התמיכה של מיקרוסופט (כלומר, שתי טלפניות בהודו, בלי טלאים ובטח שבלי עדכוני תוכנה). הפתרון של הבאלמריסטים - השיטה תישאר כפי שהיתה, אבל מעכשיו ניתן יהיה לשלם בעבור הרישיון בת-ש-ל-ו-מ-י-ם. מהפכני. ואיך אפשר לקרוא למהפכה כזו אם לא "Open Value", שהרי הערך האמיתי שמקבל הצרכן פתוח כמעט כמו מרכזה של הספרה אפס.


חור שחור

מומחים טוענים כי במערכת ההפעלה Solaris של סאן נמצא פגם אבטחה המציב את משתמשיה בפני סכנת תקיפה. הבעיה, שמקורה בשירות הפונטים של המערכת, מאפשרים לגורם חיצוני להפיל את המערכת או להריץ עליה שורות קוד שרירותיות.


דירקטור למק

חברת מיקרומדיה השיקה אתמול את ה-Director MX, גרסה חדשה לתוכנה המאפשרת לכתוב תוכן אינטראקטיבי מקוון ושאינו מקוון. החידוש הגדול של הגרסה היא התמיכה שלה במערכת ההפעלה של מקינטוש.
 
 
הסנדלר הולך יחף

חברת Tzolkin, שטוענת כי היא שירות ה-DNS (שמות דומיינים) האמינה ביותר ברשת, פשוט שכחה לחדש את שם הדומיין שלה. אלפי גולשים שרצו לבדוק מה שלום הרשת הבוקר מצאו שהשירות החביב עליהם פשוט ירד. דובר החברה הודיע שעוד היום תתוקן התקלה המביכה.


מחכים לפרודו

והנה צימוק: האתר הבא מלמד את כל המשוגעים לטולקין שלא ממש מצליחים להתבגר, למרות מה שאמא אומרת, איך לבנות מחילת הוביט. עכשיו רק צריך לא לצפות לאורחים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by