ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
משדרים מהקבר. כותרות הערב 

משדרים מהקבר. כותרות הערב

 
 
מערכת חיים ברשת

מצלמת רשת מהקבר מנצחת את המוות, האינטרנט יכול להציל את העולם ממגיפות, אולי, בית משפט: יש מצב לתבוע את קאזאה ונאס"א רבים על חליפת חלל עם אלמנת האסטרונאוט.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בהזדמנות לרגל נסיעה: מטופחת, מיד ראשונה
 בהזדמנות לרגל נסיעה: מטופחת, מיד ראשונה   
מסך אחרון: האבל הדיגיטלי

סרט טלוויזיה חדש שהופק בהולנד, Necrocam (מצלמת מוות) מדבר על התמודדות הדור הדיגיטלי עם המוות ותחושת האובדן בצורה לא הכי קונבנציונלית. כריסטין, בת עשרה החולה בסרטן, מספרת לחבריה כי במותה היא מבקשת לחבר מצלמה דיגיטלית עם חיבור אינטרנט שתמוקם בדופן ארון הקבורה שלה. תמונות של הירקבות גופתה יועברו דרך אתר אינטרנט לכל העולם, מה שיהפוך אותה לבת אלמוות. החברים מבטיחים להתקין מצלמה בארון הקבורה של הראשון מביניהם שהולך לעולמו, ואף נשבעים בשבועת המחשבים החזקה ביותר: "נשבעים בקבר של ביל גייטס".
 
 
רשת גלובלית למאבק בטרור הביולוגי

דוקטור אלן זליקוף, פנימאי לשעבר ועתה חוקר בנושא סכנות הטרור הביוליגי, חזר עתה מועידת הפסגה של נאט"ו שנערכה בפראג, שם קיווה לשכנע את הנשיא בוש ואת יתר 19 המדינות החברות בברית, בחשיבותה של הקמת רשת ביון עולמית, כפיתרון האולטימטיבי להגנת האנושות מפני מחלות מהונדסות. דווח של אתר wired.
 
נאס"א ומאבקה באלמנת האסטרונאוט

בני משפחתו של האסטרונאוט המנוח גאס גריסום, מנהלים עתה מאבק עם נאס"א אודות חליפת החלל אותה לבש לפני41 שנה: המשפחה טוענת כי הלוותה את הפריט למוזיאון וכעת היא רוצה אותו בחזרה. נאס"א לא בדיוק משתפת פעולה.
 
 
ביהמ"ש שולח רמיזות לקאזאה

שופט פדרלי בלוס-אנג'לס שיחרר סימנים לכך שהוא עשוי לתמוך בכוונתן של חברות המוזיקה והסרטים לתבוע את חברת האם של קאזאה, שירות החלפת קבצים פופולרי באינטרנט. דווח של אתר wired.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by