ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ה-FBI עצר רשת של גנבי זהויות 
 
 מבצע: מחשב לכל פורץ   
 
מערכת חיים ברשת

בארה"ב נחשפה רשת של גנבי זהויות שאימצו לחיקם רשימות של סיסמאות אשראי ויצאו לחגיגת קניות שעתידה ככל הנראה להסתיים בבית הכלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החוקרים הפדרליים בארה"ב מאשימים שלושה אנשים במעורבות במעשה הונאה של גניבת זהויות של למעלה מ-30,000 קורבנות אשר עלה לחברות האשראי מיליוני דולרים שהושגו דרך העברות מזויפות. התובעים הגדירו את הפרשה כמקרה הגדול ביותר של גניבת זהויות בהיסטוריה האמריקאית.

לפי דיווח אתר הרג'יסטר, החשוד העיקרי בפרשה הוא פיליפ קומינגז, בן 33 מג'ורג'יה, אשר הסגיר עצמו אמש. קומינגז עבד בחברת התקשורת Teledata, אשר מספקת תוכנה המקשרת בין מערכות הבנקים וסוכנויות דירוג האשראי.

קומינגז מואשם בכך שהשיג סיסמאות וקודים סודיים כדי להוריד את דוח"ות האשראי של קורבנות פוטנציאלים, ואז מכר את הפרטים בעבור $30 עבור כל אחד. המידע איפשר לפושעים להזדהות ברשת האינטרנט כקורבנותיהם ולהשיג בצורה שקרית הלוואות, גישה לחשבונות בנק ולהריץ פקודות אשראי. בצורה זו נגנבו למעלה מ-15,000 דווחי אשראי מסוכנות האשראי Experian, תוך כדי שימוש בסיסמאות השייכות לתאגיד האשראי של פורד מוטורס. עד כה דווח על נזק כספי של כ-2.7 מיליון דולר, אולם סביר שסכום זה יצמח ככל שתועמק החקירה בפרשה.

קומינגס הואשם אמש בביהמ"ש הפדרלי במנהטן, בעבירות של הונאה באמצעים טלגרפיים וקשירת קשר לדבר עבירה, אשר אם יימצא בהם אשם הוא עלול למצוא עצמו מבלה 30 שנה בתא טחוב באחד ממתקני הכליאה הנפלאים של הדוד סם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by