ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אינטל: כיף להתנהג כמו מונופול 
 
 קרייג בארט וגיזת הזהב   
 
מערכת חיים ברשת

אינטל הכריזה כי היא מתכננת להעלות את מחיר המעבדים הכוללים את טכנולוגיית זיכרון הפלאש בשיעור של עד 40 אחוזים בתחילת שנת 2003. ותודה לכוחות השוק החופשי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מי שאמר שכוח משחית כנראה ידע על מה הוא מדבר. אינטל, יצרנית השבבים הגדולה בשוק מסרה ביום שני כי גוברת הדרישה למעבדים עם זיכרון פלאש, המשמשים לאכסון מידע במכשיר כף-יד, טלפונים ניידים ושאר אביזרים, ככל שהיצרנים מוסיפים תכונות חדשות למכשירים, כגון מצלמות דיגיטליות ומסכים צבעוניים. דובר אינטל, טום בירמן, מסר כי החברה מתכננת להעלות את מחירי השבבים ב1 בינואר. על כך מודיע אתר CNET.

מחיריהם של שבבי הפלאש בעלי הביצועים הגבוהים יוקפצו בכ-40 אחוזים, אמר בירמן. אולם החברה "מרגיעה" ואומרת כי היא צופה לעליות מחירים של 20 עד 40 אחוזים בהתאם לקו המוצרים, הוסיף הדובר. עליות המחירים "מובלות בעיקר עקב הדרישה לטלפונים סלולריים", אמר בירמן. "יש אספקה, אך היא מצטמצמת".

מדיניות זו של העלאת מחירים דווקא תוכל לעזור בצורה ישירה למתחרה הגדולה של אינטל, יצרנית השבבים AMD אשר תופסת את המקום השני בשוק. לפי הערכות, בשנת 2003, צפויה AMD לתפוס 40 אחוזים מהשוק של זיכרונות הפלאש עבור טלפונים ניידים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by