ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נאס"א, דובי פנדה ומסכים כחולים. כותרות הבוקר 

נאס"א, דובי פנדה ומסכים כחולים. כותרות הבוקר

 
 
מערכת חיים ברשת

מה לא עושים בשביל דור ההמשך? מה זה כחול, מעצבן ועולה עשרות מיליארדי דולרים? ומתי בנאס"א יבינו שאף אחד לא מאמין להם?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אפשר לקבל קצת פרטיות?
 אפשר לקבל קצת פרטיות?   
התוכנה שתדאג לחיי המין של הפנדה

ה-BBC מדווח הבוקר על תוכנת מחשב חדשה שאמורה לעזור לדובי הפנדה, המצויים בסכנת הכחדה, למצוא את הזיווג המושלם. התוכנה שפותחה בסין מנתחת את מצב הבריאות ואילן היוחסין של דובים בשבי על מנת למצוא להם את השידוך המושלם. הצורך לתוכנה זו התעורר לאור הדחף המיני הזעום שמפגינים הדובים הביישנים בשבי. אולי זה יהיה מה שיעזור אחרי שניסיונות לגרות את הדובים עם ויאגרה וסרטים ארוטיים (בכיכוב דובות צמרת) נכשלו לחלוטין.
 
 
המסך שעולה מיליארדים

וכדי להרגיע את קוראינו אין המדובר בהמצאה חדשה שתשפר את חווית משחקי המחשב חלילה, אלא בצרה ישנה מאוד, מסך המוות הכחול. על פי מחקר חדש שנערך בבריטניה,המתפרסם הבוקר באננובה הנזק המצטבר כתוצאה מקריסת מערכות המחשבים באמצע העבודה, עולה למקומות העבודה והחברות הקטנות והבינוניות סכומי עתק המגיעים שהסתכמו בכ-160 מיליארד דולר השנה. על פי המחקר כל חברה מוציאה בממוצע 183 שעות בשנה להמתין לתיקון מערכות המחשב, כך שבפעם הבאה שהטכנאי במשרד מתמהמה, תדעו שאתם לא לבד.
 
היום בו תיאוריית הקונספירציה הגיעה לירח

כנראה שאין מנוחה לרשעים. נאס"א ממשיכה להיאבק בתיאוריות הקונספירציה שטוענות כי מעולם לא הנחיתה סוכנות החלל האמריקאית את החללית אפולו על הירח. והפעם רותמת נאס"א למאמץ מדענים אירופאים ואת הטלסקופ הגדול בעולם (בעל השם היצירתי: טלסקופ גדול מאוד) כדי לנסות לאתר את שרידי רכב החלל ולהוכיח אחת ולתמיד שאין לנאס"א אחות ואם יש לה, אז שהיא אכן ביקרה בירח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by