ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הגרוטאות של בונד, פיראטים ולוויינים 

הגרוטאות של בונד, פיראטים ולוויינים

 
 
מערכת חיים ברשת

איך אפשר להיות בונד עתיק במחיר מצחיק, איפה אפשר לקבל מאסר בפועל על מכירת תוכנה מזויפת, ומה עושים צוערי הצי האמריקנים על המחשבים שלהם. סיכום היום ברשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיס מניפני, תזרקי את הזבל הזה מפה
 מיס מניפני, תזרקי את הזבל הזה מפה   
אפס-אפס-טרנטה

לכבוד יציאתו לאקרנים של ג'יימס בונד העשרים, מציג היום ה-SF Gate רשימה של כמה מהצעצועים העתידניים-בדימוס של בונד מסרטיו הישנים, והיכן ניתן להשיג אותם היום, ובזול. בין שאר הגיזמואים שמקבלים את הטיפול האלים של הורדה למציאות: מתקן הביות שמעניק Q לשון קונרי ב"גולדפינגר" (שהיום מותקן לרוב על ידי בעלי הרכב, כדי למנוע גניבה), ביפר מ"מרוסיה באהבה" ושעון דיגטלי מ"חיה ותן למות". אם הכל ימשיך בקצב הזה, אומרים מחברי הכתבה, בתוך 25 שנה נוכל לרכוש את המכונית הבלתי נראית של בונד ב-9.99 דולר בלבד.
 
כשאהיה גדול, אעבוד ב-BSA
 כשאהיה גדול, אעבוד ב-BSA   
הפשע לא משתלם

תשע שנות מאסר בפועל, זה גזר הדין של ליסה צ'ן, שהורשעה בבית משפט אוסטרלי בסחר בתוכנה מזויפת. צ'ן בת ה-52 נדרשת לשלם 11 מיליון דולר כפיצוי לחברות התוכנה הענקיות שאת מוצריהן זייפה, כמו מיקרוסופט וסימנטק. עורך דינה של האישה, שפרצה בבכי עם השמעת גזר דינה, טען באזני ה-CNN כי היתה שותפה שלא מדעת בתרמית הענק, במהלכה הוברחו לתוך אוסטרליה תוכנות מזויפות בשווי מוערך של 98 מיליון דולר. לעומתה העריך פאט מילר החוקר מטעם מיקרוסופט שעזר למשטרה האוסטרלית לעלות על עקבותיה של הזייפנית, כי היא "בעלת תפקיד מרכזי בארגון בינלאומי" המתמחה בהברחות.


לו הייתי פיראט

בעל עסק, מסתבר שגם אם תתגייס לצבא לא תוכל להימלט מהטלפיים אחוזי הצדק של חברות התכונה והתקליטים. בידיעה שמפרסם הבוקר ה- Annapolis Capital Gazette, נמסר כי הצי האמריקני פשט על מחשביהם של 100 מצועריו, בחשד שהם עמוסים במוזיקה וסרטים פיראטיים. המחשבים, הנמצאים בבעלות הצוערים, הוחרמו במהלך שיעור מחשבים, בעקבות דרישה של התאחדות תעשיית התקליטים האמריקנית (RIAA) מהצי לחקור את תופעת הפיראטיות בקרבו.
 
מונרייקר

האיחוד האירופי מתעתד לשגר בשנת 2003 לווין שכל תכליתו היא לסייע לכוחות ההצלה לטפל בנפגעים במקרה של אסון רב-נפגעים, כמו רעידת אדמה או פיגוע המוני. הלווין יהווה את הציר המרכזי במערכת שתקשר בין צוותי הצלה שונים, שיעבדו עם מכשירים דמויי פאלם, ובין מרכזים רפואיים ולוגיסטיים שירכזו וינתבו את הפעילות. "DELTASS (שם המערכת) תאפשר לנו לעקוב אחר כל מטופל מרגע המגע הראשוני עם צוות החילוץ, דרך שרשרת האירועים המורכבת למדי שבו הוא מאובחן ומטופל", אמר מנהל הפרויקט, פראנצ'סקו פיליצ'יאני, לאתר Wired.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by