ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הספרייה שצנזרה את עצמה 
 
 בספריה שלנו אין ציצים!   
 
מערכת חיים ברשת

כן, גם זה יכול לקרות – ספריה ציבורית בארה"ב הצליחה להפעיל מערכת לסינון אתרים פורנוגרפיים בצורה כה מוצלחת עד שגם אתר הבית שלה צונזר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר סלאשדוט מביא את סיפורה הטיפשי/עגום של ספריית "Flesh", ספריה ציבורית בפיקויה, אוהיו, שעקב שימושה במערכת צנזורת האתרים "Net-Nanny" הצליחה לצנזר גם את אתר האינטרנט שלה עצמה.

מנהל הספרייה, ג'יימס אודה, ניסה מוקדם יותר החודש להיכנס לאתר האינטרנט החדש של הספרייה – www.fleshpublic.lib.oh.us – כדי להדגים את פעולת האתר בפני צוות העובדים של הספרייה, לאחר שאלו השקיעו שלושה חודשים כדי לבנות את האתר. לרוע המזל מחשב הספרייה מנע מאודה את הגישה לאתר.

"זה בטח גליץ' במערכת" אמר אודה בעודו מחייך, מוחה אגלי זיעה מהמצח ומנסה בשנית להיכנס. רק לאחר מספר פעמים הבין אודה מה קרה שם: "עשינו על עצמנו באן".

אודה אמר כי מעולם לא הקדיש יותר מדי מחשבה לשם הספרייה (Flesh - בשר) - שנקראה כך לפני למעלה מ-70 שנה, על שם איש עסקים מקומי שתרם כסף להקמתה. אולם "Net Nanny" תוכנה לסינון אתרים פרובלמטיים שהספרייה מפעילה על כל מחשבי מחלקת הילדים שלה, לא אהבה כל כך את חיבור המילים flesh ו-public (בשר ציבורי).

וכדי להוסיף ולהדגיש את סדר הקדימויות העקום משהו של אנשי הספרייה, החליטו אנשי הספריה לשנות את שם האתר ל- www.piqua.lib.oh.us, במקום לפנות לאנשי Net Nanny ולבקש שיתקנו את החסימה השגויה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by