ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סלבריטאים מחפשים אהבה 

סלבריטאים מחפשים אהבה

 
 
הילה בקמן

שירות חדש מציג סלבריטאים שמחפשים קשר משמעותי. במי תבחרו - ג'ורג' מייקל חובב השירותים הציבוריים או רוברט דאוני ג'וניור שמחפש דווקא ציצים גדולים? וגם: הניו יורק טיימס מסביר באריכות אופיינית על המלחמה בעיראק, הכל על חיי המין של הומלסים ותופעת האנשים שהם גם זכרים וגם נקבות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mr. Right Dating Service

 
מסתבר שגם סלבריטאים מתקשים למצוא בני-זוג. שירות הוידאו-דייטינג הפארודי חושף מפורסמים שמציגים את מרכולתם המפוקפקת לצורך שידוך. היד הוירטואלית האכזרית גודעת באיבם, בין השאר, את דבריהם של שון קונרי שמדגיש ביתר שאת את העובדה שנבחר להיות הגבר הסקסי בעולם, ג'ורג' מייקל שמציין את חיבתו לגנים ולשירותים ציבוריים, רוברט דאוני ג'וניור שמסביר למה הוא מעדיף נשים עם ציצי גדול ואיך זה מתקשר לאהבתו לקוקאין, ושל יו גראנט שמנסה להצדיק את המקרה המצער עם הזונה. בסופו של דבר מוצאת בעלת היד את מבוקשה בדמות מפורסמת שמציעה אלטרנטיבה קצת שונה.
 

Stagranch-Medianstripsearch

 
על פי רוב, כשחולפים על פני הומלסים, לא נותנים עליהם את הדעת מעבר למחוות שלשול הפרוטות המוכנית. יתכן שתחלוף לה מחשבה על השימוש שיעשה בכסף, אבל בהכללה, ההומלסים נכנסים לתודעתנו ויוצאים ממנה כלעומת שבאו, למשך אותו פרק זמן שבו מתחיל ומסתיים המפגש האקראי. לפעמים רואים אותם מבצעים פעולות הישרדות בסיסיות כמו אכילה, שתייה ושינה, אבל מה בנוגע לחיי אישות? קטעי הוידאו התיעודיים שמציע האתר לצפייה, מכילים סדרה של ראיונות עם דרי רחובות לוס אנג'לס שמספרים על חיי המין שלהם, ומגלים שהרגליהם המיניים אינם שונים בהרבה מאלה של האנשים המיושבים, ומכילים את כל קשת האפשרויות שממנה נהנה שאר העולם.
 

The New York Times - Standoff With Iraq

 
מקור מידע מצוין למי שרוצה להבין איך הגענו למצב שבו אנו ממתינים בחיל ורעדה לסשן סקאדים נוסף (במקרה הטוב). הניו-יורק טיימס מציג ציר זמן שמפרט את מהלך האירועים וההתפתחויות של העשור האחרון שהביאו למצב זה וארכיון שמכיל כתבות, החל מסוף המלחמה ב-1991 עד היום, חדשות אחרונות מהשטח על הפטרולים האוויריים שמבצע חיל האוויר האמריקני מעל האיזור האסור לטיסה בעירק, חלונות קופצים (לא פרסומות, לשם שינוי) שמכילים מידע על השיטות של פקחי האו"ם, על מיקומם המשוער של אתרי הנשק העירקיים ועל כמות הנפט העצומה שהתברכה בה המדינה. כמו כן, מזמין האתר לצפות בקטעי וידאו של כתבים בעירק ובמפרץ הפרסי, ולמידע נוסף, אפשר לעיין במסמכים הכוללים את החלטת האו"ם המאשרת את השימוש בכוח צבאי ואת המכתב העירקי שמתיר את חזרתם של הפקחים.
 
 

Time to Bomb Saddam

 
ישנם כאלה שרוחות המלחמה המנשבות מעל שמי עירק, מפיחות בהם דווקא חיים ועליצות אין קץ. עובדה. אחרת קשה להסביר את מפגן השמחה והששון של ג'ורג בוש וקולין פאוול בסרטון הפלאש, בו הם פוצחים בריקודים ובשירה (אדפטציה לשיר של הביטלס) כשמגיעה סוף סוף השעה להפציץ את סדאם.
 

Sex: Unknown

 
חיים של אדם בעל זהות חריגה אינם פשוטים. ועוד פחות קלים, הם חייו של אדם שזהותו המינית חצויה . במקרים יוצאי דופן, חל שיבוש בשלבי ההבחנה של מין העובר, וכתוצאה, נוצרים תינוקות אינטרסקסואלים - בעלי איברי רבייה זכריים ונקביים. רשת PBS מציגה את סיפורו של מקס בק, שגדל כנקבה ונידון לגלות קיומית בתוך גופו ולפולשנות מצד המוסדות הרפואיים. כמו כן, ניתן לקרוא מאמר שקורא לשינוי של ההגדרות המגדריות בעולם שכולל שני מינים בלבד, ומכיל הנחיות לרופאים כיצד יש להתייחס לתינוקות אינטרסקסואלים, ללמוד מהם המצבים האינטרסקסואלים השונים וכיצד נקבע המין של התינוק, ולשתף בחוויות אישיות מהחיים כאינטרסקסואלים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by