ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ביצים של שור 
 
 בתנ``ך זה עבד, הסיפור הזה של המרד   
 
מערכת חיים ברשת

חברת Sang Lik הודיעה כי תלחם במיקרוסופט, סוני ונינטנדו, שתבעו אותה על ייצור שבבים המפירים לכאורה את זכויות היוצרים שלהן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כמה אומץ צריך כדי לעמוד מול שלוש ענקיות טכנולוגיה רושפות עורכי-דין, משופעות בהררי כסף, שרוצות לסגור לך את העסק? כנראה שהמון, והמון אומץ זה בדיוק מה שמפגינה יצרנית האביזרים לקונסולות המשחקים Lik-sang International אל מול התביעה המשולשת שהגישו נגדה סוני (יצרנית הפלייסטיישן), מיקרוסופט (יצרנית ה-Xbox) ונינטנדו (יצרנית הקיימקיוב) בראשית ספטמבר, בעוון ייצור שבבי מוד.

בהודעה לעיתונות שהוציאה החברה ההונג-קונגית, מודיעים בעליה ומנהליה כי לעת עתה יעבירו את השליטה בחברה לידיה של חברת "Pacific Game", בעוד הם יתרכזו בהדיפת המתקפה הטורפנית. "כמה ימים אחרי שקיבלנו את הוראת בית המשפט העליון (של הונג-קונג - המערכת) האוסר עלינו למכור מוצרי המכילים שבבי מוד...לינק סאנג הבינה כי כוחם של שלושת התאגידים המולטי-מילארדרים הללו בלתי נדלים לעומת התקציבים והמשאבים שעסקים כמו ליק סאנג יכולים לגייס. המהלכים המשפטיים שלהם פוגעים בלקוחותינו ובעסקינו בשבועות האחרונים, ולכן החלטנו לבסוף לתת למישהו אחר להשתלט על ליק-סאנג.קום ולהתרכז בתביעה", דבר ההודעה.


על מה כל הרעש?

שבבי מוד, שבעתיים הוגשה התביעה, מאפשרים למשתמשי הקונסולות להריץ עליהן תוכנה שונה מזו המסופקת עם הקונסולות, ועל ידי כך מאפשרת להם לשחק במשחקים פרוצים ופיראטיים, כמו גם במשחקים אותם הם משנים לצורכיהם, או אפילו במשחקים שהם יוצרים. מטבע הדברים מזעיקים כל השימושים האמורים את יצרניות הקונסולות, המשתמשות בפריצה ובפיראטיות כנימוק המשפטי להפסקת ייצורם של השבבים.

אתר ה-Register צופה שקו ההגנה של ליק סאנג יטען, כפי שטענו בשעתן יצרניות מכשירי הוידאו (וביניהן סוני, תחי האירוניה), כי השבבים אינם מיועדים לשימוש המפר זכויות יוצרים, ולכן כל שימוש כזה שנעשה במוצר שלה אינו נמצא תחת אחריותה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by