ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עינוגים לשבת עם סבא 

עינוגים לשבת עם סבא

 
 
גדי שמשון

ההמצאה שהכי כיף לשדוד מחנונים עשירים, מעריב לא נותן לעובדות להרוס לו אייטם, תעלומת שתי השרלילות של הרשת והמתכון הסודי של סבא למשחקי סקס באינטרנט – תהיו בטוחים שפאדג' שוקולד לא יהיה שם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך עושה סגווי

אני חנון! תשדדו אותי!
 אני חנון! תשדדו אותי!   
הסגווי, אותה המצאה משעשעת של דין קיימן שזכתה לכינוי "ג'ינג'ר" בטרם נחשפה, מוצע למכירה לאנשים פרטיים באמזון. חמשת אלפים דולר יעלה התענוג שיש לו שני כוחות סוס, כמו דה-שבו קטנה. מי שיסתכל קצת על סרטוני הווידיאו שבאתר החברה, יוכל להבין למה זה כדאי. זה נראה, אכן, מכשיר מופלא שנסיעה עליו היא חוויה שאנשים שהתנסו בה מגדירים אותה כ"טיסה בגובה נמוך". המכשיר נרכש כבר על ידי משרד הדואר האמריקני, מישלין, עיריית אטלנטה וחברת החשמל של ג'ורג'יה. מעבר למחיר, לבעלות פרטית על הסגווי יש מחיר נוסף, אותו היטיב לנסח רקס מור מ"מוטלי פול": "אנחנו אוהבים את הדבר הזה. אנחנו רוצים את הדבר הזה. מה יש פה לא לאהוב? תבזבז הרבה כסף כדי שתוכל להתעמל פחות, להעלות במשקל, להבהיל הולכי רגל - הכל תוך כדי הפגנת מראה שאומר 'אני חנון עשיר! תשדדו אותי!'".

במסגרת הניקיון הכללי של הלינקים שנצברו בנושא הסגווי, הנה אחד מאתר סאטירה הטוען כי הסגווי יהיה כלי הנשק החדש של אוסאמה בין לאדן.
 

גזר הדין לחייל החושף

 
עו"ד בועז גוטמן, לשעבר מפקד היחידה לפשעי מחשב במשטרה, שלח העתק מגזר הדין של החייל מאור פריאל, שהעביר מידע סודי לאתר אינטרנט, עליו סיפרנו בשבוע שעבר. בשיטוט באתרו גיליתי, סוף סוף, מה היה שם הקוד למבצע התפיסה של האנלייזר: Solar Sunrise. פרט לאהוד טננבאום עצמו, עושה רושם, הפרשה עשתה טוב לכל העולם. ועוד נדבר עליה פעם בעתיד (כשיהיה אפילו עוד יותר משעמם).


גיקים הולכים מכות

תמיד נעים לבקר ב"האייל הקורא", אותו אתר אינטליגנטי, מהבודדים באתרים הפרטיים ששומר על רמתו. קצב העדכון האיטי יחסית של האייל מאפשר לבקר בו בניחותא, ותמיד יש מה לקרוא כשבאים פעם בשבועיים. בפעם האחרונה מצאתי שם שני מאמרים (מתוך סדרה שאמורה להיות של ארבעה בסך הכל), העוסקים במכניקת הקוואנטים. כמו הבדיחה הידועה שמישהו ציטט שם, גם הבנתי מה זה וגם לא הבנתי.

יותר מעניינים מהמאמרים עצמם היו התגובות להם. בתוך שניות השתלטו הגיקים המומחים בפיזיקה על הדיון, ותוך כדי התנצלויות על ההפשטה הרבה בה הם דנים, מילאו את הדף בנוסחאות מסובכות. לא הבנתי דבר, אבל היה מענג לקרוא את הדיונים. במיוחד בגלל הנימוס הארכאי ממש בו נהגו בניה הממושקפים יותר (זו הנחה) של קהילת האייל:

"כשאתם מתווכחים על עובדות והגדרות אתם נשמעים מבולבלים כמו תלמידי תואר שני בפילוסופיה מזרחית".

"הדיון לובש אופי טכני מדי, בעוד שמטרת הדיון, לפי הבנתי, היא דוקא לקרב את הקהל הרחב אל הנושא, במקום להרתיעו. אם נניח כעת שהמרחב סופי, ושמחוץ לו אנו דורשים את התאפסות פונקציות הגל, קיים ל-H בסיס בן מנייה. אם נניח, למשל, שהמרחב בצורת תיבה (להבדיל ממרחב סופי ואמורפי), ונדרוש תנאי שפה מחזוריים (לשם פשטות הדוגמה)..."


אגדה אורבנית

בשבוע האחרון הגיע האימייל הבא ללא מעט אנשים:

"חשוב ביותר !!!!!!!!!!!!
נא להעביר את המסר הבא לכל הנשים (או גברים) שאתם מכירים!!
שבע נשים מתו אחרי ששאפו דוגמית חינם של בושם שנשלח אליהם בדואר. המוצר היה רעיל. אם אתם מקבלים דוגמיות חינם בדואר של קרם לחות, בושם וכו' יש לזרוק את זה מייד.
הממשלה חוששת כי מדובר במעשה טרוריסטי . הם לא רוצים להודיע על כך בחדשות מפני שהם לא רוצים לגרום לבהלה, או לתת לטרוריסטים רעיונות חדשים.
תשלחו את זה לכל החברים והמשפחה שלכם".

וויינט חשף שזו, כמובן, שטות גמורה, שמקורה באגדה ידועה. במעריב ודובר צה"ל אין הרבה גיקים כמו בוויינט, אז מעריב פרסם ידיעה וצה"ל הגיב בקורקטיות (ותודה ליוסי מרשימת הדיוור דואר זבל).
 

מה, הן לא אמיתיות???!!!!111!

רותי שרמוטי ונועית בן טולילה (לשעבר אביבית ואביבה חבשוש). אז מה אם אין באמת כוסיות באינטרנט
 רותי שרמוטי ונועית בן טולילה (לשעבר אביבית ואביבה חבשוש). אז מה אם אין באמת כוסיות באינטרנט   
בכתבה שפורסמה בקונספציה, עוסק שגיא אישה בתופעת הבלוגים. בין היתר הוא טוען ש"רותי שרמוטי" ו"נועית בן טולילה", שתי השרלילות הלוהטות של סצינת יומני היקר העברית, הינן פסבדונים ליותר מאשר כותב אחד, הנהנה להשתמש בפורמט כדי להשתעשע. גולש אחר שלח לסבא תמונה שלטענתו מגלה מי הן באמת נועית ורותי, שבזמן האחרון התחילו קצת לזייף בבלוגים שלהן.
 
 

אוכל למשחקי סקס וירטואליים

בקרוב יפורסמו מתכונים לאוכל המתאים למשחקי סקס וירטואליים, כך מגלה אנה וגנר באחת התגובות לטור האחרון של "אהבה ואוכל" בוויינט. אחרי שגילתה לכולם (בעקבות ראיון בגלי צה"ל שגרר חרושת שמועות) שהיא אריאנה מלמד, נדמה כאילו הטור והקהילה שבעקבותיו, שבאה לבקש נחמה בסיפורים קטנים ומתכונים פשוטים, ממשיכים לשיאים חדשים. ודאי שבהשוואה למקובל בוויינט, ארצם של "הגולש שהתפכח" ו"אני ראשון!!11!1".

בטור האחרון סיפרה וגנר את הסיפור (האמיתי) על היכרותה עם בעלה ברשת, אי אז לפני שבע שנים, ומתכון לאוסו-בוקו אותה הכינה לקראת פגישתם הראשונה. בתגובה לכתבה של עצמה, אמרה וגנר/מלמד: "בעקבות הטור הזה הגיעו כמה וכמה טלפונים עם הצעה, להסביר מתי ואיך היכרויות בצ'ט כן עובדות, ולצרף לזה מתכונים". סבא משוכנע שפאדג' שוקולד, קצפת ויתר המרעננים הרשמיים של סצינת רם-אורן לא מתאימים לשעה הסקסית של צ'ט אמצע הלילה עם מישהו חדש, והוא ממליץ על הקלאסיקה הגיקית - פיצה. ולעזאזל המקלדת.


---------

דואר זבל - רשימת הדואר-גורמה של סבא לינק. טעם נרכש, כמו שאומרים
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by