ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
התקנת שבב פירטי? מיקרוסופט כבר תטפל בך 
 
 מי שיתקין שבב, נקרע לו ת`צורה   
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט נלחמת בבעלי Xbox שהתקינו שבב פירטי. התחברות לרשת המשחקים Xbox Live תזהה את המכשירים ולא תאפשר להם להתחבר לשירות לעולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מסע הצלב של מיקרוסופט כנגד שבבי המוד המותקנים בצורה פרטיזנית על גבי קונסולות המשחק Xbox, עולה כיתה עם השקתו של שירות משחקי הרשת Xbox Live. לפי פרסום באתר ?got mod מנסה החברה לאתר את שבבי המוד החתרניים בעת שהמשתמשים מחוברים לרשת, ואז שמה אותם ברשימה שחורה - לנצח. על כך מפרסם אתר רג'יסטר הבריטי.

אם זה אכן המקרה משמעות הדבר היא שאנו חוזים לראשונה בהפגנת כוח, המדגימה כיצד אמצעי זיהוי ייחודיים של חומרה (ID) יכולים לבוא לידי שימוש אלים ע"י חברות גדולות ומעוצבנות. כיוון שזהו מרכיב "תעודת הזהות" הדיגיטלית המוטבע בחומרת ה-Xbox, אשר אחראי ככל הנראה על שיגור לקוחות לרשימת המוחרמים.

צעד זה, למרות היותו מובן והגיוני לאור הכרזותיה הקודמות של מיקרוסופט כנגד שבבי המוד, אשר מותקנים בקונסולות המשחק בצורה פירטית כדי לאפשר לבעלי המכשירים לרכוש עותקי משחקים בלתי חוקיים, צריך להוות אות אזהרה לנוכח נטיית חברות המחשבים לפתח את מה שנקרא "המחשוב האמין". ניתן לשער כי פעולה זו של מיקרוסופט, היא אך ורק ניסוי כלים לקראת פיתוחים עתידיים שיבואו לידי שימוש נרחב יותר במערכת המחשב "פלאדיום", עליה שמה כעת החברה את יהבי הפיתוח ויחסי הציבור שלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by