ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
קורקינט ממונע לכל פועל 
 
 לתת דו``ח בפנאן (רויטרס)   
 
מערכת חיים ברשת

לאחר שנים של ספקולציות, תהיות וחרושת שמועות שסירבה לדעוך, אודות מהפכת התחבורה של ג'ינג'ר, מעכשיו ניתן לקנות את כלי הרכב האישי של Segway באמזון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת Segway LLC, יצרנית הקטנוע החשמלי המהולל, ששבה את דמיונם של חובבי טכנולוגיה רבים, הודיעה אמש כי היא מתחילה לשווק את כלי הרכב, וכי מעתה ניתן יהיה להזמין את הדבר לו חיכה העולם באופן בלעדי באתר Amazon.com.

שנתיים מאז הודלפו לראשונה שמועות על עצם קיומו של המכשיר, אשר פשטו כאש בשדה קוצים ועוררו באז עצבני בעולם ההיי-טק, מוצע כלי הרכב של Segway למכירה במחיר $4,950 באתר אמזון, על כך הכריזו שתי החברות בהצהרה לעיתונות. מסירת המוצר עצמו לידי הלקוחות המאושרים תתחיל בחודש מרץ על בסיס כל הקודם זוכה.

כלי הרכב בו מדובר הוא למעשה כרכרת היי-טק, היודעת לאזן את עצמה בעזרת שימוש ברכיבים אלקטרונים חכמים, וקומפקטית מספיק בגודלה כך שניתן לנהוג בה בבטחה על גבי המדרכה. יותר מכל מזכיר כלי הרכב בצורתו החיצונית מכסחת דשא ידנית, אולם להבדיל ממכסחת דשא קלסיתאין צורך לדחוף אותה, פשוט נעמדים עליה, מטים את הגוף ונוסעים.

"כלי הרכב של Segway הוא אחד מהמוצרים המפורסמים ביותר בכל הזמנים, שכל כך הרבה אנשים ציפו להגעתו" אמר ג'ף בזוס, מנכ"ל ומייסד אמזון, בהכרזה על כך שהמכשיר סוף כל סוף זמין לרכישה באתר החברה שלו. בזוס היה אחד ממנהיגי ההיי-טק אשר ברכתם למכשיר המסתורי, שכונה "IT" וגם "Ginger", עזרה להצית את הציפייה הכללית, למכשיר שחסידיו כינו פריצת הדרך המהפכנית ביותר בתחום התחבורה האנושית: מכשיר שיכול בסופו של דבר להחליף מכוניות, קטנועים ואפילו אופניים.


קנו לעצמכם מתנה לחג

דוברת מטעם חברת Segway, הממוקמת במנצ'סטר, ניו-המפשיר, מסרה כי לקוחות אשר יבצעו הזמנה לפני ה-16 בדצמבר, ייכנסו להגרלה מיוחדת, שבה שלושים זוכים מאושרים מבין הקונים יוכלו לעשות דחקות בשכונה עם המכשיר החדש עוד לפני חג המולד.

בחברה מאמינים כי יכולות הייצור שלהם ידביקו את הדרישה, שכן החברה נשענת על רכיבים סטנדרטים מספקים אמינים כגון חברת מישלין ותאגיד דלפי, אך ליתר בטחון (טפו, טפו, טפו) החברה מוכנה להתחייב על תאריך אספקה בחודש אוגוסט.

ובעוד הצעד הנ"ל מקרב את ציבור הצרכנים קרוב יותר לטיפוס על "מכסחת הדשא" האלגנטית, קיימות עדיין מספר משוכות לפני שהמוצר יתקבל בחיבוק ע"י החיק המלטף של המיינסטרים, כגון מחירו הדשן של כלי הרכב וסבך של הגבלות חוקיות במספר מדינות בארה"ב.

שלושים ושתיים מדינות כבר העבירו חוקים המאשרים מכשירי "ניידות אישית" בסגנון ה-Segway. אולם אחת עשרה מדינות, ביניהן ניו-יורק, מסצ'וסטס, אילינוי ואורגון עדיין לא אישרו חוקים כאלו. בשבע מדינות נוספות, באזורים חקלאיים בעיקר, אין כל מניעה לנהיגת כלי רכב ממונעים על גבי מדרכות.

את כלי הרכב של Segway הביא לעולם ממציא הפטנטים הפורה, המליונר דין קיימן, אשר בין המצאותיו ניתן למצוא כסא גלגלים המסוגל לטפס על מדרגות ומשאבת אינסולין ניידת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by