ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אמינם מנסה להשתלט לכם על המחשב 
 
 התאווה להתקין. מסך התקנה לדוגמה   
 
עמיחי יעקבי

מה המשותף לאמינם ולביל גייטס? שניהם מציעים לכם תוכנות שאתם לא רוצים להתקין. תאמינו לי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנקניק החדש בשכונה. אמינם
 הנקניק החדש בשכונה. אמינם   
יש אנשים (לא רוצה להזכיר שמות, אבל בואו נגיד חבר טוב של חבר שלי) שלא מסוגלים להעביר יום בלי להתקין משהו במחשב. אני (סליחה, הוא) פשוט מוכרח לבדוק כל תוכנה שצפה באינטרנט. זה מתחיל בסתם שומרי מסך מפגרים, ממשיך עם כל מיני תוכנות שאמורות לשפר את ביצועי המחשב, להאיץ אותו ולהפוך אותו למכונת מלחמה זריזה, ומסתיים עם כל מיני קבצים שרק אלוהים יודע איך הגיעו לאינטרנט, שהם כל מיני חלקי תוכנות, תוספים, פלאגינים, וגרסאות נסיוניות ומתפרקות שדלפו לרשת.

אני יודע שזה נראה לכם לא הגיוני – אבל החבר ההוא כבר לא יכול לעצור. משך החיים של תוכנה במחשב שלו הוא בדיוק דקה – אנשים כמוהו מתקינים, מריצים פעם אחת (במקרה הטוב עובד, במקרה הרע מקבלים הודעת שגיאה) ומיד מסירים והולכים לחפש משהו חדש להוריד. זה נורא.

לא איכפת לו מהמשפחה שלו, מהחברים, מכלום. בעיניים בורקות הוא עובר קובץ קובץ באתרי התוכנות ומחפש משהו מסעיר להתקין, וזה כבר לא צחוק – הבנאדם לא פותח את היום לפני איזו התקנה, הפעלה, הסרה קטנה, ולא נכנס בלילה למיטה לפני שאני (נו הוא) מתקין-מריץ-מסיר עוד איזה משהו קטנטן לפני השינה.

למרבה הצער והכאב - במקום שהעולם יבוא לקראת האומללים האלה, ויעזור להם להיגמל - כל מיני רשעים תאבי בצע, או סתם רעי לב, רק מנצלים את החולשה הזאת, ומפתים את המכורים להתקין עוד ועוד שטויות שאתם או אני, בחיים לא היינו מסכימים להכניס למחשב שלנו.

מישהו מנסה להשתלט לכם על המחשב (אם יש לכם הרגשה שאני הולך עכשיו להגיד משהו רע על ביל גייטס, אתם צודקים אבל חכו כמה פסקאות – קודם קבלו במחיאות כפיים את הנקניק החדש על ההארד דיסק שלכם - אמינם). לא תאמינו, אבל אמינם, הראפר המצליח ביותר בעולם, האיש שתמיד בועט לתעשיית המוזיקה בישבן, ולא מחמיץ שום הזדמנות לעשות צחוק מתאוות הבצע של כל מי שיושב בשורה לידו, החליט שגם הוא רוצה שתתקינו משהו שלו.
 
ממשיכים ללחוץ על נקודות הג`י של המורידים הסדרתיים. התקנה של לונגהורן
 ממשיכים ללחוץ על נקודות הג`י של המורידים הסדרתיים. התקנה של לונגהורן   
בדיסק החדש שלו – פסקול הסרט שובר הקופות "8 מייל", תמצאו גם תוכנה קטנה שנקראת The Eminem DeskSite. בעזרת התוכנה המקסימה הזאת תוכלו להוריד כל מיני חומרים מדליקים ושווים מהאתר של חברת התקליטים של אמינם. איזה כיף לכם.

אה, ועוד משהו קטן – בעזרת ה-Eminem DeskSite, חברת התקליטים גם תשתלט לכם על הדסקטופ ותשלח לכם כל מה שהיא רוצה (ולכו תדעו, אולי גם תציץ לכם באותה הזדמנות לעומק ההארד דיסק – לא, הם בטח לא יעשו כזה דבר גועלי, נכון?)

כמובן שהחבר של החבר שלי (או שזה היה קודם בן דוד של אחות שלי?) התקין את השטות הזאת. לא רחמנות?

והנה מגיע תורו של הג'ינג'י העשיר בתבל לנצל את החולשות שלכם. השבוע "צצה" לפתע ברשת תוכנת ההתקנה הנסיונית והראשונית של גירסת החלונות החדשה – לונגהורן.

ביל גייטס כבר הבין מזמן שאין תחליף ליחסי הציבור המצויינים (שגם לא עולים לו כלום – זה לא הוא שמשלם לי על הטור הזה) של הדלפות לרשת. לכן אם אין לו שום דבר חדש להגיד על הלונגהורן - הוא פשוט דואג שמישהו ממיקרוסופט "ישכח במקרה לגמרי בטעות ובלי כוונה", את קובץ ההתקנה שלה ברשת.

כך הוא מרוויח מיד אייטם טכנולוגי מסעיר, ולא עוצר לרגע לחשוב על אותם מסכנים שבאמת יתקינו את הדבר הלא מבושל עד הסוף הזה. אתם אולי תצליחו לא להוריד את הקובץ – אבל יש אנשים אחרים שכבר כמה דקות מרגישים את הרוק ממלא להם בתאווה את הפה, ומחכים שאני אתן כאן את הלינק לפני שהם יתפוצצו.
 
 
ואתם אולי לא מאמינים, אבל יש אנשים שלא רק יורידו את זה, אלא גם יתקינו, יריצו ותוך דקה יסירו. לא כי הם מתים על מיקרוסופט או על אמינם. הם פשוט מכורים להתקנות, שהגיעו עד התחתית. למישהו יש עצה איך לעזור להם?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by