ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ביל גייטס: צאו מהדיכאון 
 
 אנוכי ביל אלוהיך   
 
מערכת חיים ברשת

תערוכת קומדקס היא לא מה שהיה פעם, אבל האיש החזק בעולם ההיי-טק חושב שאין שום סיבה לדיכאון, ושעוד רגע תזרח השמש הדיגיטלית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תערוכת קומדקס הנערכת כעת היתה בעבר אחד ממפגני הכוח של אימפריית ההיי-טק החולפת. באמצע שנות ה-90, כשהיתה בשיאה, נהגה למשוך אליה יותר מ-200,000 מבקרים מדי שנה. אלא שאז הכתה המציאות, אחריה בין לאדן, והשנה ישמחו מארגני התערוכה לראות את כמות המבקרים של השנה שעברה - 125,000.

בשבוע שעבר גם הודיעה Key3Media, מארגנת התערוכה, כי מועצת המנהלים שלה החליטה כי "החברה לא תוכל להמשיך ולהפעיל את עסקיה בטווח הקצר במבנה ההון הנוכחי שלה", וייתכן כי כבר בקרוב תכריז החברה על פשיטת רגל.

בקיצור, דיכאון רצח. ובדיוק ברגעים כאלה, כשהכל נראה מחורבן וחסר מוצא, אתה מגלה מי החברים שלך. ותתפלאו, על פי הדיווח של ה-SF Gate,האיש הנכון ברגע הנכון הוא דווקא זה שכולנו נהנים למדי לשנוא, מר ביל גייטס, שבנאום הפתיחה שלו ניסה לעודד את צבר הפרצופים הארוכים של התעשייה. "עברה עלינו שנה קשה מאוד, שנה סוערת מאוד, המחויבות ארוכת הטווח של אנשים", אמר, ומיד הוסיף כי השנה הזו היתה במקביל גם שנה של פריצות דרך טכנולוגיות, שיפרנסו את הענף בעשור הקרוב.

גייטס, שנאם מול 15,000 אנשים, ניצל את הבמה שניתנה לו כדי להציג את החזון המיקרוסופטי לעתיד הקרוב. בין השאר הציג את חזון ה-SPOT, טכנולוגיה אישית וחכמה, שראשוני המוצרים מסוגה ייראו בשוק במחצית השניה של השנה הבאה, והיא תבוסס על מעבדים זעירים וזולים שמיקרוסופט מפתחת בשיתוף עם National Semicoductor.

בנוסף הציג גייטס את ה-OneNote, תוכנה שמיועדת לעזור למשתמשים לקחת וארגון רשימות, שתאפשר למשתמש להקליט הודעות לתוך המקלט, והתוכנה תתרגם אותן לכדי טקסט ניתן לעריכה.

כרגיל, בסיום הנאום הוקרן סרט תיעודי פארודי מבית מיקרוסופט, הפעם סרטון בשם "Behind The Technology" (פארודיה על "Behind The Music" של ערוץ המוזיקה VH1), שהציגה הופעות אורח של יוצר נטסקייפ מארק אנדרסן, המיליארדר וורן באפט והנשיא לשעבר ביל קלינטון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by