ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נאפסטר - שמישהו יקנה את החברה הזאת כבר 
 
 
מערכת חיים ברשת

רוקסיו היא המתמודדת החדשה על הזכות לקנות את החברה שפעם סימלה את כל הטוב והמעניין באינטרנט, וכיום בעיקר מנסה להתקמבק בנחישות של כוכב "ספינת האהבה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
למישהו בחברת Roxio, יצרנית תוכנות צריבה ביוםיום, היה רעיון. מבריק. "אולי נקנה את נאפסטר?", הוא אמר. וכנראה שהמישהו הזה יודע למכור את הרעיונות שלו, כי אתמול הגישה החברה הצעה לרכוש את הגוויה המפורסמת ביותר בעולם המקוון, תמורת 5.3 מיליון דולר, כפי שמדווח הבוקר אתר ה-BBC.

בכוונת Roxio לרכוש את כל נכסי החברה, אבל לא את האחריות לתביעות הנוגעות להתנהלותה של נאפסטר עד הלום. כריס גרוג, מנכ"לה של Roxio, אמר כי רכישת נאפסטר "תרחיב את מקומנו בנוף המדיה הדיגיטליות ותגדיל את מגוון ההצעות שלנו ללקוחותינו". עם זאת, גרוג לא פירט איך מתכוונת החברה לעשות שימוש בצימוק.

נאפסטר עומדת כעט למכירה, לאחר שבית המשפט הביע חשש כי ענקית המדיה הגרמנית Bertelsmann, שכבר עמדה לרכוש את החברה, אינה מתכוונת לעשות בה שימוש כלשהו מלבד חניקה. בספטמבר האחרון הפסיקה נאפסטר כל פעילות, ולמעשה שבקה חיים. 5 מיליון דולר במזומן ועוד 100,000 מניות של Roxio יתנו לשון פנינג את הפנסיה המיוחלת, ואולי יחזירו למפה את מי שכבר נדמתה כחדשות של שלשום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by