ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כפרה, תביא שקל. אתרי השבוע 

כפרה, תביא שקל. אתרי השבוע

 
 
הילה בקמן

המדריך השלם לקבצנות ברשת (אפשר לעשות כסף לא רע), אתרי התיירות הסמויים והלא מוכרים (מיכסי חורי הביוב המעוצבים של לונדון, למשל), אסטרולוגיה הפוכה - האתר עבור האנשים שבטוחים שהמזל שלהם לא נכון ומשחק תמוה, שבו השחקן מתחרה בשערות שפם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Begging

 
אומנות פשיטת היד עתיקת היומין הגיעה לאינטרנט כבר בימיה הראשונים של הרשת. להבדיל מפושטי היד ברחוב, הקבצנים הוירטואליים לא בדיוק עונים לפרופיל של שיכור, מסומם, או חסר בית, הם צריכים לעבוד הרבה פחות קשה וידיהם פשוטה מסביב לשעון. רבים מאתרי הקבצנות הוירטואלית נעלמו כלעומת שבאו, אך ישנם כמה אנשים שהצליחו, עם קצת אמונה, דבקות במטרה והומור, לגרום לנשמות טובות לוותר על כמה מעות לטובת חשבון הבנק שלהם. אתר זה סוקר את האתרים הבולטים ברשת וטיפים, למי שמתעתד לעשות הסבה לסייבר-קבצנות, שיעזרו לפנות אל רצונם הטוב של הגולשים.
 

ישראל 10 - מכבי תל אביב

 
ערוץ 10 מציג, לקראת שידורי תחרות היורוליד, מלבד מידע על הקבוצה, השחקנים והסגל המקצועי, פרומואים שובביים חביבים (אם כי באיכות לא משהו) שמנסים לתת שוויון תוקף לאמירה השגורה 'זה רק ספורט', ולהציג את הקבוצה כמי שאינה לוקחת את עצמה יותר מדי ברצינות. כמו כן אתם מוזמנים להוסיף מידע רכילותי - משהו ששמעתם ולא התפרסם בכלי התקשורת, ולשלוח שאלה למאמן הקבוצה דיוויד בלאט, שאם תעלה בגורל, יפנה אותה אליו בשידור חי השדרן מאיר אינשטיין, ותזכה אתכם בכדורסל חתום על ידי כל שחקני הקבוצה.
 

snap your desk

 
מי שעובד במשרד או עובד מהבית, מבלה את רוב שעות עירותו ליד שולחן העבודה. ברוב מקומות העבודה, האנשים מתבקשים לישר קו עם קוד הלבוש המקובל, האג'נדה העסקית של החברה, וכלל, להיטמע בתוך הקולקטיב ולהקהות כל ביטוי אינדיבידואליסטי. המפלט היחיד שנותר לעובדים להביע דרכו את אישיותם הייחודית, לסמן את הטריטוריה שלהם וליצור אווירת עבודה נוחה ומפרה, היא לעצב סביבת שולחן עבודה מקורית שתתן ביטוי לטעמם ולהעדפותיהם האישיות. אתר זה מציג מאות צילומים של שולחנות עבודה שמכריזים: "החלקה הקטנה הזאת היא שלי" שחושפים את צדם המסודר, המפוזר, היצירתי, הילדותי, האפל, ואת כל שאר התכונות האנושיות של בוראיהם.
 
 

Reverse Astrology

 
בינינו מסתובבים אנשים עם תודעה אסטרולוגית כוזבת - ההורים שלהם לא דייקו כשמסרו להם את תאריך הלידה מטעמים ששמורים עמם, מזל האופק שלהם הוא יותר דומיננטי, או מסיבה עלומה כלשהי הם לא מתאימים למאפייני המזל שלהם. שאלון האסטרולוגיה ההפוכה מבקש מכם למקם את מידת הדומיננטיות של רשימה לא ארוכה ולא קצרה מדי של קווי האופי שלכם, ולגלות, אחת ולתמיד מהו ביתכם הקוסמי האמיתי.
 

Pluck My Tash

 
מזלו של לאוורו לא שפר עליו. השפם שהוא מצמיח מזכיר יותר את שפמם של כלבי הים מאשר את הפלומות העבותות של היונקים המהלכים על שתיים. מה גם שהשערות הולכות ומתרבות בקצב לא אנושי. לרשותכם פינצטה מונחת לייזר שתשמש אתכם לתלוש את הזוועה שמתחוללת מעל שפתיו של לאווראו. תעזרו בנקודת האור האדומה כדי להתכוונן על שערה, לחצו על הכפתור השמאלי של העכבר ואז תגררו אותו אחורה והופ - השערה בחוץ. תמשיכו להקליק ולתלוש מהר ככל שאתם יכולים, כדי לא לתת לאסון האסתטי להכריע אותו ואתכם. בהצלחה.
 

Ruavista - Signs of the City

 
התיירות המסורתית מערבת בדרך כלל ספר תיירים שמכיל מידע על האתרים והמונומנטים של המקום, מצלמה ועט דמיוני לביצוע מטלת הדין וחשבון של החזרה. Ruavista - מראות הרחוב בפורטוגזית, מציע לא להתפתות לבקר במוקדי המאסט התיירותיים, ותחת זאת לספוג את האווירה האותנטית - את הריחות, הצלילים והמראות - של סמטאות ורחובות חבויים בערים בעולם. סיור באתר יגלה פרטים שבדרך כלל נעלמים מהעין כמו מיכסי חורי הביוב המעוצבים של לונדון, שלטי חנויות הטבק והחזיתות העתיקות של מאפיות פריז ושלטי האהבה של מלונות ברזיל, ולהאזין להופעת מוסיקה חיה ממסעדת רחוב אינדונזית, להמיית האנשים בשוק בקהיר ולשריקות החליל של חלילן הרכבת התחתית בבוקארשט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by