ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מעבד דו פרצופי 
 
 אשליה אופטית – זה רק נראה כמו שני מעבדים   
 
מערכת חיים ברשת

אינטל שיחררה לאוויר העולם את שבב הפנטיום 4 החדש, שחוץ מהיותו המעבד המהיר בעולם (עד להודעה חדשה) גם מתהדר בפיצול אישיות שמבטיח שיפור ביצועים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אינטל שיחררה לחנויות בארה"ב את שבב הפנטיום 4 החדש, הדוחק את גבולות המהירות של שבבי ה-PC כלפי מעלה, ומכניס לשימוש ביתי את טכנולוגיית ה-Hyper-Threading אותה הציגה החברה לראשונה בשנה שעברה, אשר שימשה עד כה אך ורק מחשבי שרתים יקרים.

החברה מסרה כי שבב ה-3.06 ג'יגה הרץ יעזור ליצור מדרגה חדשה של מחשבי PC בעלי יכולות ביצוע גבוהות במיוחד, כשמדובר בהרצת מגוון יישומיים בעת ובעונה אחת, וכן לשפר את ביצועיהן של התוכנות כל אחת בנפרד. לפי הבטחותיה של אינטל טכנולוגיית ה-HT מאפשרת לשבב יחיד, להתנהג כאילו המדובר בשני שבבים, בפני תוכנות מחשב מסוימות, ולאפשר למחשב לבצע כמות גדולה של עבודה בו זמנית ע"י פיצול המשימות בין "שני השבבים". טכנולוגיה זו, כך מבטיחה אינטל, יכולה להגביר את ביצועי המחשב ב-25 אחוזים.

במהירות של למעלה מ-3 מיליארד סיבובים לשנייה, מעבד הפנטיום 4 3.06 ג'יגה-הרץ החדש, הוא המעבד המסחרי המהיר ביותר הנמצא כיום בשוק. אולם למהירות מסחררת זו יש גם תג מחיר לא נמוך. המעבד החדש נמכר במחיר של $637 בכמות של 1000 יחידות, לעומת $400 שהוא מחירו של מעבד הפנטיום 4 במהירות 2.8 ג'יגה-הרץ, אשר היה קודמו בפסגת המעבדים המהירים. נתון זה יקפיץ מעלה את מחירם של המחשבים אשר יכילו את המעבד החדש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by