ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אינטרנט - זה כן לילדים 
 
 אמא יש לי ציצי על המסך!!!   
 
מערכת חיים ברשת

ילד זה בסדר, האינטרנט בטוח לשימוש כעת, אחרי שהסנאט והקונגרס האמריקאים החליטו מה אפשר לעשות כדי שילדים לא ייחשפו לפורנוגרפיה ואלימות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הצעת חוק הקוראת להקמת אזור אינטרנט ידידותי לידים, אשר יהיה נקי מאלימות, פורנוגרפיה ושאר תכנים למבוגרים, הועלתה ביום חמישי לשולחנו של ג'ורג' בוש, לאחר שעברה קריאה בסנאט האמריקאי. בהצבעה פתוחה אושרה הצעת החוק בסנאט ביום רביעי, שתיצור את אזור אינטרנט החדש תחת סיומת המדינה us. שבו יוצגו אך ורק אתרים המתאימים מבחינת התוכן שלהם לילדים בני 12 ומטה.

הצעת החוק עברה בשתי לשכות הקונגרס האמריקאי, אך צריכה לעבור אישור נוסף בבית המחוקקים כיוון שקיימים הבדלים קלים בין שתי הגרסאות שהוצגו בפני הלשכות. אישור זה עשוי להתבצע ביום חמישי בלילה, כפי שמסר שליש הקונגרס.

אתרי אינטרנט שיתהדרו בכתובת www.blabla.kids.us יוכלו להציג בכך את תעודת ההכשר הממשלתית, על כך שאינם מכילים תכנים מיניים בוטים, דברי שטנה, אלימות או כל דבר שאינו הולם את עיניהם ומוחותיהם הצעירים של ילדי ארה"ב. (מעניין מהם הפרמטרים ומי הקובע, מה נכנס לקטגוריה זו או לא)

הצעת החוק הנוכחית, מייצגת ניסיון צנוע יותר להגן על ילדים מתכנים בלתי ראויים הזמינים לכל מי שמחזיק כיום מחשב עם חיבור לרשת, לאחר שניסיונות קודמים לעשות משהו בנידון, לא שרדו את מבחן בית המשפט העליון, אשר משום מה טען כי הם מנוגדים לחופש הביטוי המעוגן בחוקת ארה"ב.

"חוק הדוט-קידס מסמן את הניסיון הרביעי, ובתקווה האחרון, שעושה הקונגרס, כדי להגיע לאיזון הדק בין שמירה על הילדים באינטרנט, לבין אי הפרת התיקון הראשון בחוקה" אמר הסנטור הרפובליקני, ג'ון אנסיגן אשר הציע את החוק ביחד עם הדמוקרט ביירון דורגן.

יוצרי החוק תכננו במקור כי הגוף הבינלאומי הקובע את מדיניות שמות הדומיינים יקים דומיין kids. בדומה לדומיין com. או org. אולם הם נסוגו מתוכנית זו, לאחר שהתברר להם (מסכנים שכמוהם), כי יהיה זה מאוד קשה להכריח את ICANN לאמץ מדיניות זו, כיוון שגוף זה לא נמצא תחת שליטתה של ממשלת ארה"ב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by