ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הארי פוטר כבר ברשת? 
 
 במותו ציווה לנו את ה-P2P   
 
מערכת חיים ברשת

העולם המערבי נכנס לקאזה ולא מפסיק לרפרש: ייתכן ש-500 אנשים כבר הורידו את ההארי פוטר החדש למחשביהם, עוד לפני הבכורה בבתי הקולנוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כמו רב העומד בפתח בית הכנסת ומחכה לעד השני שיבשר על מולד הלבנה וראשית החודש, כך עומדים בימינו אנשי תעשיית הסרטים ומביטים אל הרשת כדי למצוא בה את הלהיט החדש שטרם הושק. הפעם, מטבע הדברים, הלהיט האמור הוא הסרט החדש בסדרת הארי פוטר.

אתר Wired מדווח כי בימים האחרונים מביעים אולפני האחים וורנר דאגה, שמא כבר דלף העותק הראשון של הסרט המדובר אל הרשת, כדרכם של סרטים רבים אחרים. חיפוש של אנשי סוכנות הידיעות AP מצא קובץ שנדמה היה כמו הסרט, והתארח על שרתים הממוקמים באירופה.

האתר הנכלולי דיווח כי 500 אנשים כבר הורידו ממנו את הסרט, אלא שבגלל הזמן הרב שנדרש כדי להוריד קובץ בגודל שכזה, ובגלל איכותם המפוקפקת של השרתים המארחים את הקובץ, עדיין לא ברור אם אכן מדובר בהופעת בכורה לא רשמית של הסרט.

וכמובן שכל אדם שקורא את המידע שהונח הרגע לפניו צריך לזכור שחברת האחים וורנר נמצאת בבעלות ענקית האינטרנט AOL, וייתכן, רק ייתכן, שכל הדאגה, החיפושים והספק מתוזמרים היטב על ידי אנשי השיווק של התאגיד, שזכו הרגע לשמץ חשיפה - גם לסרט של האולפנים וגם למוצר העיקרי של בעלי האולפנים, הלא הוא הרשת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by