ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
טוס לי מהעיניים 
 
 אמא תראי, אני יכול לעוף!   
 
מערכת חיים ברשת

כל מי שלעס מסטיק ורוד בילדותו, ודאי התאכזב כשביום הולדתו ה-21 הוא לא קיפצץ בחוסר משקל על הירח. ערוץ טלוויזיה רוסי פותח במיזם הבא לתקן את המעוות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם גם אתם, כמו כותב שורות אלו, התאכזבתם קשות כשבגיל 21 ויום לא הגעתם לירח (שלא בסיוע חומרים בלתי חוקיים, טפו), למרות שבעתידות של בזוקה הבטיחו זאת בפירוש, גם לכם יש עתה סיכוי להגשים את החלום!

ערוץ טלוויזיה רוסי פופולרי הסכים להיפרד ממיליוני דולרים כדי לשריין לעצמו את הזכות להציע טיול לחלל כפרס הראשון של שעשועון טלוויזיוני שהוא עומד להפיק. תחנת הערוץ הראשון, הגיע לעסקה לאחר לפחות שנתיים של דיונים ומו"מ עם סוכנות החלל הרוסית, הנמצאת במשבר פיננסי חמור, והביסה בתחרות על מיטת החלל הנחשקת, מספר חברות טלוויזיה אחרות שהתחרו אף הן, על העונג עמוס הרייטינג. כך מדווח ה-BBC.

תוכנית החלל הטלוויזיונית אותה עומד להפיק הערוץ, תהיה ככל הנראה גרסה גרנדיוזית וספרטנית לסדרות ה"הישרדות" למיניהן, הזוכות להצלחה בשנים האחרונות על מסכי כל העולם. השעשועון עומד להיות פתוח להשתתפות בפני מתחרים מכל רחבי העולם, אשר ייקחו חלק בתוכנית ההכשרה של הקוסמונאוטים.

לא עומדת להיות כל הגבלת גיל על ההשתתפות בתוכנית, ולמעשה התנאי היחידים הם להיות במצב גופני טוב ולדעת אנגלית. המנצח בתחרות יקבל מיטה חמה בטיסה לתחנת החלל הבינלאומית ISS בשלב מאוחר יותר בשנה הבאה.


התייר השלישי בחלל

הערוץ הרוסי עוד לא גילה כמה זה יעלה לו בסך הכל להטיס את המתחרה המנצח לחלל, אך ידוע כי הערוץ כבר שילם מקדמה ראשונית בסך 2 מיליון דולר לסוכנות החלל.

סוכנות החלל הרוסית כבר הטיסה שני נוסעים בתשלום לחלל, ופתחה בכך את עידן תיירות החלל: אנשי העסקים דניס טיטו, מארה"ב ומארק שאטלוורט' מדרום אפריקה, אשר כדי להנות מהזכות ללבוש חליפת חלל ולאבד את מגבלת הכבידה, שיחררו סכומים נכבדים מאוד של כסף מארנקיהם התפוחים.

תייר חלל נוסף בפוטנציה, זמר הסכרין לנס בס מלהקת הבנים האמריקאית N Sync, נכשל להבטיח את מקומו בשחקים, בטיסת מעבורת לתחנת החלל ISS בחודש שעבר, לאחר שהספונסרים שלו לא הצליחו לגייס את סכומם הכסף הנדרש. אך ללא ספק, מדובר היה בגימיק תקשורתי נפלא, שאפילו הצליח לעורר גלים. זה בסדר, יש לו עוד כמה שנים להגיע לגיל שמותר להתחיל להתייאש מהסיכוי להגיע לירח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by