ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
וידוייה של מלכת הספאם 
 
 המלכה ה(ספ)אם   
 
מערכת חיים ברשת

אם אי פעם תהיתם איך נראה מי ששולח לכם את הספאמים המעצבנים, אתם מוזמנים להכיר את לורה, מלכת הספאם, שחושפת את רזי המקצוע והילכותיו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השמש שקעה לה לאיטה מעל ביתה הנאה של לורה בטרלי בפלורידה בעוד היא עוברת בפעם האחרונה על הודעות הדואר היוצא שעל המחשב. מרוצה ממה שרואות עיניה, היא מזיזה את העכבר ולוחצת על Send. "זה פשוט עד כדי כך", אומרת בטרלי וחוככת כפותיה. היא כרגע שלחה אי-מייל ל-500,000 אנשים זרים והזמינה אותם לזכות במכונית יוקרה.

הודעותיה של בטרלי מצטרפות לעוד בערך כשני מיליארד אי-מיילים מסחריים בלתי מורשים המגיעים לתיבות הדואר הנכנס ברחבי העולם מדי יום. החברה אותה היא מנהלת מביתה, שולחת כ60 מיליון הודעות בחודש. מה שהופך את האם החד הורית בת ה-41 לאחת מחברות הקבוצה השנואה ביותר באינטרנט. היא ספאמרית.

בכתבה שפרסם אתר הוול-סטריט ג'ורנל, חושפת, מי שמגדירה עצמה כ"מלכת הספאם", את שיטות הפעולה, דרכי השיווק והרווחים הכספיים של החברות ששולחות אליכם הביתה את דואר הזבל.

החברה ששכרה את שירותיה של בטרלי כדי לפרסם את הגרלת המכונית, עוסקת בשירותי מכירה מקוונים מאז 1999. החברה אוספת פרופילי משתמשים, אותם היא מוכרת הלאה לחברות המפיצות אי-מיילים משלהם. המשתמש שאכן נכנס לאתר ההגרלה ממלא טופס השתתפות עם פרטיו, המשמש למילוי פרופיל הצרכן שלו.

במילים אחרות, מדובר בסיבוב ספאם המתפקד כמסע דיג כדי ללכוד שמות עבור סבבי ספאם נוספים.

בטרלי מספרת בעיניים נוצצות על עסקת הרשת הראשונה ממנה ראתה רווח, כאשר שמונה ימים לאחר משלוח הספאם הראשון, בשם חברה העוסקת בפיתוח תוכנה, הגיע למחשב שלה ההודעה על ביצוע מכירת תוכנה בשווי $57. תחת תנאי החוזה הרוויחה בטרלי מהמכירה 40% דהיינו $22.80. מוצר התוכנה אותו פרסמה ברטלי באותו ספאם היסטורי היה תוכנת אנטי-ספאם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by