ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כנס הבוסים החטטנים 
 
 סמי הוריד פורנו במשרד – סמי הולך הביתה   
 
מערכת חיים ברשת

בשיקגו נערכת תערוכת אבטחה, שמשום מה מרכז ההתעניינות העיקרי בה הם פיתוחים טכנולוגיים המאפשרים לבוסים לרדות בחייהם של עובדי התאגידים הגולשים ברשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דור העתיד של עובדי המשרד במפגן ידידות
 דור העתיד של עובדי המשרד במפגן ידידות   
האקרים זדוניים שפורצים ומחבלים לרשת מחשבים של חברה, בהחלט יכולים להרוס את יומו של מנהל הרשת, אולם זה קורה פעם בכמה זמן. אולם עובדים עצלנים או ממורמרים מהווים סכנה קבועה ורציפה הן לבטיחות הרשת והן לשפיות הדעת של האדמיניסטרטור.

עובדים המורידים בחפץ לב וברשלנות כל קובץ שתפס את עינם באינטרנט, פותחים חורי אבטחה ברשתות המחשב. וכשהם מורידים תוכנות ומחרבנים על כל הכרוך בסוגיית זכויות היוצרים, הם גם פותחים את החברות בהן הם עובדים לסכנת תביעה משפטית.

כשהם לא משחקים בלהיות פיראטים, העובדים בדרך כלל משתמשים ברשת המחשבים של החברה כדי לחפש תמונות של נערות חשופות חזה, לעשות קניות, או לפרטט עם עמיתים ועמיתות לעבודה דרך שרותי האי-מייל המשרדיים ותוכנות המסרים המיידים.

עובדים בעלי מוסר עבודה רופף צריכים לעמוד עתה על המשמר, כפי שמדווח אתר wired. בתערוכת אבטחת המחשבים שנערכת בשיקגו השבוע מוצגים מגוון רחב של מוצרי היי-טק הבאים לספק דרכים יצירתיות במיוחד לרדוף לתפוס ולהעניש את פרחחי המשרד המודרני. מה שעומד מאחורי רוב המוצרים בתערוכה הוא כיסוי הישבן התאגידי. וחלק מהמוצרים מכיל אף מאפיינים שמשמשים את רשויות החוק ברמה שלא תבייש אפילו את פרוייקט אשלון.

תוכנת ההנחיה EnCase המוצגת בתערוכה הופעלה ע"י סוכני FBI שחקרו את רצח העיתונאי האמריקאי דניאל פרל בפקיסטן, כמו כן השתמשו רשויות החוק בתוכנה במהלך החקירה שהובילה להגשת כתבי האישום בפרשת אנרון ובמקרה של ריצ'רד ריד, שהחביא פצהה בנעליו. כך מסר דובר החברה מתיו זינטל.

תוכנה זו זמינה עתה לעסקים, ומאפשרת להם לנהל "חקירות אלקטרוניות בקנה מידה רחב", כדי להתמודד מול סיטואציות כגון "מידע מחוק וגנוב, הורדת פורנו ויתר הפרות סדר אלקטרוניות", אמר זינטל.
 

בידידוווות

 
מערכת השליטה במחשבים ActivatorDesk's עורכת מעקב אחרי עובדים על גבי המחשבים שלהם ומשווה את הפעילות שהיא מזהה על גבי המחשב, לטבלה של פעילויות מותרות. במקרה והעובד החליט לנטוש את השביל הישר והצר עליו הוא אמור לצעוד במשעולי האינטרנט המשרדי, התוכנה יכולה ליישם באופן מיידי את "מדיניות האיתור האלקטרוני", ולשלוח למנהל הרשת התראה באי-מייל על הפושע המסוכן.

"זוהי דרך ידידותית לערוך ביקורת על פעילויות העובדים" כפי שהגדיר זאת בדיפלומטיות חסרת תקנה דובר החברה. המילה "ידידותיות" נפוצה מאוד כשמדובר בתיאור המוצרים הללו. היא מתייחסת בעיקר לתאימות המוצרים עם מספר חוקים המגדירים את גבולות המציצנות התאגידית המותרת בחוק.

מנהלי רשתות אשר ביקרו בתערוכה נראו קרועים בין תחושות הערצה, רגישות ובחילה לנוכח הפתרונות הטכנולוגיים המוצעים להם. "אני נהגתי להיות טיפוס די לא אתי בנעוריי המבוזבזים. אך אף פעם לא הרשיתי לעצמי לחולל אף אחד מהדברים שהתאגידים כיום מעוללים לעובדיהם", אמר אדמיניסטרטור מוויסקונסין, אשר העדיף שלא להזדהות בשמו.

לסיכום מסר האיש עיצה ידידותית לעובדים התאגידיים בשם הסולידריות האנושית : "חברים, אם איש הסיסטם שלכם חזר הביתה מהתערוכה עם חיוך נבזי על הפרצוף, יותר טוב שתשימו לב מה אתה עושים און-ליין".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by