ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אושו מעדיף לינוקס 
 
 מיקרוסופט תמיד אשמה, גם באיידס בהודו   
 
מערכת חיים ברשת

לידיעת הקרחניסטים בגואה: ביל גייטס מסתובב בהודו ומפוצץ כסף על מלחמה בלינוקס ומלחמה באיידס.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביל גייטס חשף היום (ג') את כוונתו להשקיע 400 מיליון דולר בחיזוק נוכחותה של מיקרוסופט בהודו בשלוש השנים הקרובות. גייטס, המבקר כעת בהודו, שמע שהלינוקס החתרני תופס תאוצה בעולם השלישי ונסע לבדוק הכצעקתה. מסתבר שההודים הקימו עמותה משפיעה לקידום הלינוקס והקוד הפתוח, ובימים טרופים אלו מיקרוסופט לא מתכוונת לוותר על אף פלח שוק בפריפריה העולמית. במסגרת מאמצי המיקרוסופטיזציה של הודו, הכריז גייטס כי בכוונתו להקים 10 מרכזי מחשב חינוכיים ואף להשיק גרסת חלונות XP בהינדי.

נחיתתו של ביל בהודו לא הייתה רכה כלל. האיש והאגדה ציפה לקבלת פנים של שרים ואנשי עסקים נלהבים, אך הדבר היחיד שחיכה לו מלבד הסרחון המוכר בנתב"ג של בומביי, הייתה מתקפה מצד שר הבריאות ההודי. האחרון האשים את גייטס בהפצת פאניקה מפני איידס והפחדה המונית.

ואיך זה בדיוק קשור לביל? טוב, אז הוא לא בא להודו רק מחשש להשתלטות הלינוקס, הוא רצה גם לשהות כמה ימים באשראם של אושו בפונה ושם כידוע צריך לעשות בדיקות איידס בכניסה. סתאאאם. האמת היא שלביל ומלינדה גייטס יש קרן צדקה שפעילה מאד בנושאי איידס, ולהודים נמאס שכל הזמן מאיימים עליהם שתוך כמה שנים יהיו להם 25 מיליון חולי איידס. שיפסיקו להפחיד, האמריקאים האלה, זה לא תורם לשום דבר.

ואיך ביל מתמודד עם התקפות כאלו? הוא מתקיף חזרה בירוקים ומכריז שהוא תורם 100 מיליון דולר למלחמה באיידס בהודו. מברוק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by