ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חברות הכבלים הכריזו על הפורטל האינטראקטיבי TJ 
 
 קניון טלוויזיוני לדור המיקס. הממשק של TJ   
 
מערכת חיים ברשת

יספק שידורי טלוויזיה לצד צ'ט, משחקים ותכני מגזין; סמנכ"ל בזואי אינטראקטיב, המפעילה את הערוץ: "זו תפיסה של קניון טלוויזיוני"; הערוץ יושק מחר, אולם המחיר טרם נקבע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברות הכבלים הכריזו היום (ב') על TJ (ר"ת של Television Jokey), פורטל טלוויזיה אינטראקטיבי לצעירים. החל מה-13 בנובמבר, יספק הפורטל שידורי טלוויזיה, צ'ט, סקרים, משחקים ותכני מגזין. מחירו של הערוץ ללקוחות הכבלים טרם נקבע.

הפורטל, שפותח ומופעל על ידי חברת זואי אינטראקטיב, מיועד לצופים בגילאים 14-22, קבוצת גיל אותה מכנות החברות "דור המיקס". סמנכ"ל אינטראקטיב בזואי, ארז ברגבאום, הסביר שהתפיסה של הערוץ היא תפיסה של קניון טלוויזיוני, שמציע שירותים ותכנים שונים תחת קורת גג אחת. "זה לא קניון במובן של המוצרים, אלא במובן של החוויה", הרחיב מנכ"ל חברת הכבלים מת"ב, עמית לוין. "מקום שנוח לי בו, יש לי איפה לחנות, יש את המוצגים שאני אוהב".

הפורטל יספק שידורים מערוץ הספורט Extreme, ערוץ הצחוק ביפ ושישה ערוצי מוזיקה. את תכני המגזין יספקו ערוץ MTV, אתר ביפ והפורטלים וואלה ונענע.

שאלת המחיר עדיין לא נסגרה סופית. לוין אמר, שייתכן שחלק מהפורטל יהיה פתוח לכל, וחלקו יהיה בתשלום. בעתיד, אמר ברגבאום, ישמש הפורטל גם לפרסום ולמסחר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by