ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פורנוגרפיה בקלאסה 
 
 אביבית חבשוש: באך על ה-XXX שלי!   
 
מערכת חיים ברשת

מנויי התזמורת הסימפונית הניו-זילנדית הופתעו לגלות כי דיסק של מוזיקה קלאסית שקיבלו במתנה, הכיל כותרות לקטעים המוזיקליים, שלא היו מביישים שום מפיק סרטי פורנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אוהדי התזמורת הסימפונית של ניו-זילנד, אשר קיבלו לידם עותק לשמיעה מוקדמת של תקליטור המכיל ממיטב ההקלטות האחרונות של התזמורת, הופתעו לגלות כי לכותרות קטעי המוזיקה הודבקו במקום השמות המקוריים, כותרות פורנוגרפיות עסיסיות. על כך מדווח הפורטל הישראלי למוזיקה הקלאסית, קלאסי.נט.

בשבוע שעבר התפוגג המסתורין שאפף את תעלומת הפורנוגרפיה הקלאסית של הסימפונית הניו-זילנדית, כאשר סטודנט צעיר, חבר בכנסיית הצלוב שבעיר קרייסט-צ'רץ', התייצב בתחנת המשטרה המקומית ומסר כי ככל הנראה הוא המקור לבעיה.

הבעיה עצמה התעוררה כאשר חלק מ-8,000 מנויי התזמורת שקיבלו לידם את הדיסק לשמיעה מוקדמת, ניסו להקשיב לו על גבי המחשב האישי, בעזרת תוכנת Media Player מבוססת הרשת, אשר מחזיקה את מאגר המידע אודות כותרי המוזיקה על גבי שרתי אינטרנט. במקום שמות הקטעים של שופן, באך ומוצרט נאלצו המאזינים לשזוף עיניהם בטקסטים המתארים אקטים מיניים בוטים במיוחד.

הצעיר שהתייצב במשטרה, חובב קונצרטים מושבע ומנוי התזמורת, קיבל לידיו את הדיסק והתקין אותו במחשבה האישי של חברתו. כאשר המחשב הציג רשימת כותרי-קטעים ריקה למילוי-עצמי, העניק חובב המוזיקה השובב כותרות "עסיסיות" לקטעים, בלי שכלל העלה על דעתו שכותרות אלו עומדות להישלח למאגר המידע שבארה"ב ומשם דרך האינטרנט למחשבים אחרים אשר ישמיעו את אותו הדיסק.

לסיכום העניין מסר מנכ"ל הסימפונית של ניו-זילנד, פיטר וולס, כי פתרון הבעיה גרם לו להקלה גדולה, כמו גם הידיעה כי מדובר בטעות אנוש בלתי-מכוונת ולא בפעולה זדונית. לדבריו אין בכוונת התזמורת להגיש תביעה משפטית כנגד הסטודנט החרמן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by