ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המדריך לדיבור מלוכלך 

המדריך לדיבור מלוכלך

 
 
הילה בקמן

מיטב ניבולי הפה, מבחר קללות והסברים מילוניים מקיפים באתר, המוקדש לחקר הסלנג. איך עושים היפנוזה, מאגר ענק של ספרים מומלצים לילדים ונוער, "דפי חופש" - מידע רב על הצדדים האפלים של הכשרות וכיצד להלחם בה וגם: לכבוד חגיגות הפרק ה-200 של חברים - ביקור מאחורי הקלעים מימיה הראשונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Slang City

 
השפה היא דבר חי ונושם. לקסיקון הסלנג מתרחב ומשתנה בקצב סחרחר כל הזמן. לפני שמספיקים להתעדכן במילה חדשה או במשמעות חדשה למילה קיימת, כבר עבר חלף זמנה והיא צורמת לאוזן הטרנדית.

באנגלית, הנסיון לעקוב אחר השינויים בשפה המדוברת נידון עוד יותר להסתיים במפח נפש. אם אתם רוצים להבין למה באמת מתכוונות מילות השירים שאנחנו מדקלמים, מהו הפאנץ' ליין האמיתי לבדיחה שהתפספסה בכתוביות ומהו כפל המשמעויות שמכילות מודעות פרסומת, זאת הכתובת. כמו כן, תוכלו לשוטט עם העכבר על פני ציורי עירום קלאסיים ולגלות מהם כל הכינויים לאיברים המוצנעים ואת מה מותר להגיד לחבר ומה לסבתא, לעיין בפירושים של ציטוטים מתוך סרטים ושירים, לספוג עלבונות ממחולל הקללות, ולהפנות שאלות למומחה לסלנג ולמיסטיקנית שעונה על שאלות כן ולא - ניחשתם נכון - בסלנג.
 

How Hypnosis Works

 
כששומעים את המילה היפנוזה מייד קופץ הדימוי של מהפנט הנכלולי, אוחז בחפץ פוטוגני המשמש לו מטוטלת, שמפיל את הקורבן למצב דמוי-זומבי. לאחר שהסובייקט נכנס למצב ההיפנוטי, הוא מוכן לציית לכל ציוויו הגחמניים והמרושעים של המהפנט. כך אמנם מוצגת ההיפנוזה באמצעי הבידור השונים, אך למעשה הדבר האמיתי שונה בתכלית מדימוי זה. לא זאת בלבד שהסובייקט המהופנט אינו מצוי במצב של כמו-שינה ואינו נתון למרותו של המהפנט, אלא הוא חד-קשב ובעל רצון חופשי. מדובר במצב שבו המודע תופס את המושב באחורי ומפנה את המושב הקדמי לתת-מודע. האתר המצויין Howstuffworks מציג הכל אודות הכלי הפסיכולוגי המרתק - ההגדרה, איך זה קורה, שיטות ההיפנוט השונות, היפנוזה לשם בידור ורווח, והיפנוזה כתרפיה.
 

כנפיים - ספרים טובים לילדים ולנוער

 
המרכז לטכנולוגיה חינוכית בנה מאגר מרשים שמכיל מידע מסווג על ספרות מקור וספרות מתורגמת איכותית לילדים ולנוער, המיועדת לגילאים 10-14. ילדים, מורים והורים שספרי ילדים יקרים ללבם ומעוניינים לרענן את הספרייה עם ספר נוסף שישאב אותם לתוך עולם קסום ומרתק, וזקוקים להכוונה, מוזמנים לעיין בקטגוריות השונות ולקרוא את תקצירי העלילה, פרטים על הסופרים ופרקים ראשונים מתוך הספרים, ולהאזין לקטעי קול של דקת קריאה. אפשר לערוך חיפוש גם לפי מילה או שם הסופר.
 
 

דפי חופש

 
הארגונים "הקונים החופשיים" ו"ע.ל.ה-חופש" שנלחמים בכפייה דתית בישראל, מבקשים להעמיד את נושא הכשרות, טעון ההשלכות הכלכליות, החברתיות והלאומיות, תחת אור הזרקורים. לצורך העניין הם מגישים מדריך לעסקים חופשיים מכשרות, בתקווה שאנשים חילונים המעוניינים לחיות את חייהם על פי השקפת עולמם, יעשו בו שימוש ויקדמו את רעיון החופש מכפייה דתית. כדי שאתם, צרכנים חופשיים בפוטנציה - תבינו כנגד מה אתם מוחים, מציע האתר קישורים למידע על הכוח הרב שיש בידיהם של משגיחים מטעם הרבנות והשימוש שהם עושים בו, ההפלייה התעסוקתית בין גברים ונשים ויהודים ולא יהודים שנהוגה לשם מתן הכשר, העול הכלכלי על המשק והסבל שנגרם לבעלי החיים במהלך השחיטה הכשרה.
 

Yahoo! TV - With 'Friends' Like These

 
לא מזמן חגגה הסדרה הקומית 'חברים', זוכת פרס האמי השנה, את שידור הפרק ה- 200 בארה"ב. Yahoo.com ותכנית הטלוויזיה Entertainment Tonight חברו יחד כדי להציג קטעי וידאו של ראיונות עם השחקנים מאחורי הקלעים מהימים הראשונים לצילומים של הסדרה הפופולרית - עוד לפני שעלתה לשידור, לפני שידעו מה צופן לה הגורל, ולפני שהשחקנים הפכו לכוכבים שהם היום - בהם כולם נורא משתדלים להוכיח שהאווירה על הסט היא חברית לפחות כמו בסדרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by