ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אי אפשר לעצור את קווין מיטניק 
 
 כרטיס הספרייה של מר מיטניק   
 
מערכת חיים ברשת

הפרק הראשון בספרו של ההאקר המפורסם בתבל צונזר על ידי המו"ל, אבל תודות לרשת ולכמה נשמות טובות, אפשר לקרוא אותו בלי בעיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פעם מזמן, קווין מיטניק היה חצי אלוהים לכל מי שהמילה "האקר" אמרה לו משהו. מיטניק, שבראשית העשור הקודם הצליח לפרוץ לפחות או יותר כל מקום שהוא רצה לפרוץ אליו, היה לרוק סטאר הראשון של האינטרנט. עד שבא האיש עם האזיקים וזרק אותו לכלא. מיטניק כבר מזמן חופשי, אבל אסור לו להעלות אונליין. מה שלא מפריע לו לחזור מדי פעם ולעשות כמה גלי רשת, כדי שלא נשכח אותו לגמרי.

הפעם מדובר בספר החדש שלו, The Art of Deception, או בעצם למעשה בפרק החסר מהספר הזה, שככה פתאום, באורח פלא, מצא את עצמו עולה לרשת. על פי אתר Wired, מדובר במה שהיה אמור להיות הפרק הראשון בספר, ובו מתחיל מיטניק לשחזר את קורותיו בשנים שפרץ לכל מקום, אחר כך ברח מכל אחד, ובסוף סתם ישב.

הפרק הופיע ב-300 עותקים לא כרוכים שהוצאת הספרים של מיטניק שלחה לאנשי תקשורת זמן קצר לפני שהספר יצא לחנויות, ומה שהביא ככל הנראה להסרתו מהגרסה הסופית היתה המתקפה שמיטניק כלל בו על ג'ון מרקוף, כתב הטכנולוגיה של הניו-יורק טיימס, שככל הנראה כתב עליו כמה דברים לא ממש נחמדים, ולדעת מיטניק היתה לו סיבה אישית לעשות כן.


עוד חודשיים וחצי למנאייק

בשבת בערב גילו מבקריה הקבועים של קבוצת הדיונים Kevin’s Story ביאהו את הפרק החסר באתר הקבוצה. מאז אפשר למצוא אותו במקומות רבים אחרים. מיטניק עצמו לא ממש יודע מי אחראי, אבל רחוק מלהביע צער על הדליפה. "אני מרגיש די בסדר עם זה שהפרק זמין עכשיו", אמר, "במשך זמן רב הציגו אותי כאוסאמה בין לאדן של האינטרנט ובאמת רציתי לספר את הצד שלי. רציתי להסביר בדיוק מה עשיתי ומה לא עשיתי לאנשים שחשבו שהם מכירים אותי".

סביר מאוד להניח שלא היה זה מיטניק שהעלה את הפרק, שכן כאמור, אסר עליו בית המשפט להתחבר לאינטרנט עד ל-21 בינואר 2003, ממש עוד מעט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by