ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
באינטרנט? רק סוטים ולוזרים מסתובבים שם 
 
 חגיגית23 וחייכן34 בחתונתם   
 
מערכת חיים ברשת

זוגות שנפגשו דרך אתרי היכרויות ברשת מעדיפים לשקר לקרוביהם ולא להודות באמת המביכה. מה שלא מפריע להמונים להמשיך להירשם, לצאת ואפילו להתחתן דרך השדכנים.קום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנחנו יודעים שאתם לא מהסוג הזה של האנשים, חס וחלילה, אבל בואו נניח לרגע שנכנסתם לאתר הכרויות. ולמרות שאנחנו יודעים מה אתם חושבים על אנשים שמסתובבים באתרים שכאלה, בואו נניח לרגע שמצאתם שום מישהו ששווה לוג-אין שני. ואפילו שברור לחלוטין שכל האנשים שמחפשים בני זוג ברשת הם קופים מחוצ'קנים, בואו נניח (פעם אחרונה ודי) שנפגשתם עם הראוי, והוא אכן ראוי. אפילו שווה.

יצאתם ארבע-חמש פעמים, והוא החליט שלקחת אתכם לפגוש את אבא-אמא יהיה רעיון מצוין. אמרתם "שלום" מנומס, לא נכנסתם לויכוחים פוליטיים, והכל הולך כמו שצריך. ואז, כצפוי, האמא שלו שואלת אתכם "אז איפה נפגשתם?". מה תגידו?

ה-Wall Street Journal מפרסם בסוף השבוע הזה כתבה שטוענת כי סביר להניח שמול השאלה החטטנית, אתם והראוי תסמיקו לרגע, תמלמלו איזה משהו, ובכל מקרה לא תספרו שנפגשתם באתר הכרויות מקוון. על פי הכתבה המאלפת, למרות שכשלון חיי העיר הפוסט מודרנית לסדר לנו חתן או כלה גורם לנסיקה בעסקיהם של שדכני הרשת, מעטים הם הזוגות שיעזו להודות שנאלצו להשתמש בשירותי האתרים הללו, מחשש להיתפס כציידי מין משורבבי שפה במקרה הטוב, או כלוזרים משוללי חיים במקרה הרע.


הקץ לבושה!

בכתבה מובאות דוגמאות רבות לזוגות שהעדיפו למכור למכריהם סיפורים בנוסח "הכירו בינינו", או "נפגשנו בחוץ", אפילו אחרי שהיחסים ביניהם הפכו לארוכי טווח. לא מעט זוגות נשואים שהתראיינו לכתבה עדיין משקרים (או חושפים אחוזים מעטים מהאמת) להורים ולחברים. במקביל לבושה הגדולה, עולה מספרם של הנרשמים לאתרי ההיכרויות, כשבאחד האתרים המובילים בתחום match.com, רשומים כ-650,000 לקוחות משלמים.

ולמרות שאנחנו יודעים שאתם לא נוהגים לשקר, בואו נניח שגם אתם חטאתם במעט בושה בפעם האחרונה ששאלו אתכם איפה פגשתם את המוצלח ההוא שהולך לישון אתכם. לא הגיע הזמן להפסיק עם זה?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by