ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מרילין מונרו: הפאלם הוא ידידה הטוב של האישה 
 
 
מערכת חיים ברשת

נשים, תתפלאו לשמוע, קונות לא פחות מכשירים אלקטרוניים מגברים, אוהבות את הג'אדג'טים שלהן לא פחות מיהלומים, ואולי הן אפילו נכנסות ל"חיים ברשת". מפחיד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם יש כאן מישהו שעדיין חושב שיהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה, וכשצריך לתכנת את הוידאו להקליט את דודו טופז (למה?) כדאי לקרוא ליצור אנושי עם שיער על החזה, אז כדאי שהמישהו הזה יתעורר ויריח את הריח של האין-ארוחה שמגיע מהמטבח שלו. אתר Wired מדווח על מחקר חדש (זה תמיד מתחיל ככה) שערכה התאחדות צרכני האלקטרוניקה ושגילה כי נשים הפסיקו לפחד ממכשירים אלקטרוניים, והן מתחילות לתפוס את מקומן הראוי בשוק צרכני האלקטרוניקה.

המחקר, שבחן את הרגלי הקניה של 1,000 נשים וגברים, מצא ש-58 אחוזים מהנשים יעדיפו לקנות מקלט HDTV (טלוויזיה דיגיטלית באיכות גבוהה במיוחד) על טבעת משובצת ביהלום השוקל קאראט אחד. 64 אחוזים מהנסקרות העדיפו מצלמה דיגיטלית על זוג עגילי יהלום.


אביבית חבשוש מסתובבת עם לפטופ

שון ווארגו, האחראי על המחקר בהתאחדות הוסיף עליו ואמר כי נשים אמריקניות מוציאות כ-55 מיליארד דולר בשנה על מוצרי צריכה אלקטרוניים, כמעט מחצית מההוצאה הכללית בענף. הדבר מפריך באופן מוחלט את התפיסה הרווחת לפיה "צעצועים" אלקטרוניים הם מנת חלקם של גברים בלבד. "המחקר שלנו מצא שחלק ניכר מהנשים מרגישות עתה הרבה יותר בטוחות ברכישת מוצרים אלקטרוניים, וניתן לצפות שחלקן בעוגת הצרכנות יגדל ביחד עם הביטחון החדש הזה", אמר ווארגו.

בין הפרטים המעניינים הנוספים שגילה המחקר: לכל אישה אמריקנית חמישית יש מחשב נייד, לעומת 12 אחוזים בלבד לפני שנתיים; לשני שלישים מהנשים האמריקניות יש טלפונים סלולריים, לעומת 49 אחוזים לפני שנתיים; נשים יוזמות 49 אחוזים מרכישות מוצרי האלקטרוניקה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by