ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הנגן האמיתי 

הנגן האמיתי

 
 
סער קרני

הצצה על נגן המדיה Real One, מחיקת עקבות הגלישה ברשת והשימוש בWindows-, משחק אקשן המתרחש בחלל החיצון וגם ההמלצות שלכם, והפעם: יישום שימושי ליצירת מקשי קיצור

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנת השבוע – Real One Player Basic

 
אתרי אינטרנט רבים עושים שימוש בטכנולוגית Stream לשידור של קטעי וידאו ואודיו. מדובר בטכנולוגיה מיוחדת לשידור מידע, שבה המידע משודר "חי", ישירות מהשרת שבו הוא מאוחסן אל הלקוח. לפיכך, ניתן לצפות בו (או להאזין לו) תוך כדי השידור, ללא צורך להמתין עד לסיום העברת כל המידע. אחד הפורמטים הנפוצים ביותר שבו נעשה שימוש לשידור ב-Stream הוא פורמט Real Media של חברת Real Networks. מדובר בפורמט שתוכנן במיוחד להעברת מידע דרך הרשת, והתוכנה המאפשרת לנגן קבצים בפורמט זה היא Real One (לשעבר Real Player). לתוכנה קיימת גם גרסה בתשלום, אך ניתן בהחלט להסתפק ב-Real One Player Basic – הגרסה החינמית של הנגן.

מדובר בנגן נוח מאד לשימוש, התומך, פרט לקבצי RM כמובן, גם במגוון רחב מאד של קבצי אודיו (MP3, CDA, WAV, WMA) וקבצי וידאו (AVI, MPG). אולם Real One הוא הרבה מעבר לנגן. זהו מרכז מולטימדיה של ממש, המציע אפשרויות רבות: גישה לאלפי תחנות רדיו המשדרות דרך הרשת כולל אפשרות חיפוש של שירים או זמרים, המרה של שירים מתקליטורים אל פורמט MP3, כלים לניהול מסודר של ספריית קבצי המדיה ואפילו דפדפן אינטרנט מובנה, המאפשר לגלוש באינטרנט תוך כדי השימוש בתוכנה.
 
 
כל האפשרויות הללו (והאפשרויות הנוספות שלא מנינו) עטופות בממשק אטרקטיבי, צבעוני ובעיקר נוח מאד לשימוש, כאשר קל לתמרן ביניהן באמצעות הכפתורים שבתחתית החלון. גם מקומם של הסקינים לא נפקד, ומי שמעוניין לגוון את מראה הנגן, יוכל לעשות גם את זה. בקיצור ולעניין, Real One היא תוכנה הכרחית לכל חובב קטעי מוסיקה, לכל חובב קטעי וידאו, ובעצם – לכל גולש.

רשיון: חופשי
גרסה: 8.0
גודל קובץ להורדה: 8.14 מ"ב
 

לא למקצוענים בלבד – Windows & Internet Washer

 
כידוע, אותם "גמדים קטנים" שילכו בעקבותינו, יאספו את הלכלוך ויסדרו את הבלגן שאנחנו משאירים אחרינו עדיין לא הומצאו, אבל לפחות בכל הקשור למחשב מתברר שיש מי שמתנדב לנקות ולהסיר את כל העקבות שלנו. Windows & Internet Washer היא התוכנה שתעזור לכם לשמור על פרטיות מלאה בכל הקשור לגלישה ברשת ולשימוש ב-Windows, ותעלים את כל המידע שאותו לא תרצו שמשתמשים אחרים יוכלו לראות.

התוכנה מאפשרת למחוק בלחיצת כפתור פרטים ונתונים רבים, וביניהם קבצי ההיסטוריה של הדפדפן, Cookies, רשימת הכתובות מחלון הכתובות הנגלל של הדפדפן, השלמה אוטומטית של שם משתמש וסיסמה, רשימת המסמכים האחרונים שהיו בשימוש, רשימת הפקודות בתפריט Run, רשימת קבצים באפשרות החיפוש של Windows ועוד הרבה. המשתמש יכול לבחור בין מחיקה "ידנית" לבין מחיקה אוטומטית, למשל לפני כל כיבוי של המחשב. בנוסף לכך, התוכנה מציעה אפשרויות מחיקה רבות עבור יישומים פופולאריים שונים, דוגמת תוכנות שיתוף קבצים ותוכנות מסרים מידיים. W&I W מכילה גם יישום לחסימת פרסומות וכלי לניהול נוח של קבצי Cookies, והעבודה עמה נוחה ופשוטה.

רשיון: שיתופי
גרסה: 2.32
גודל קובץ להורדה: 1.08 מ"ב
 
 

שחקו אותה – 3D Zino Bomber

 
אם משאת נפשכם היא לחוש שגורל האומה כולה מוטל על כתפיכם, יש לכם שתי אפשרויות: האחת היא לרוץ לראשות הממשלה בבחירות הממשמשות ובאות, והשניה – לשחק ב- 3D Zino Bomber ("זינו המפציץ" בתרגום חופשי – נשמע מבטיח, חייבים להודות), משחק פעולה מוצלח שמציע הרבה אקשן. השחקן הוא זינו (שום קשר משפחתי לזינה הנסיכה הלוחמת), יצור קטן מכוכב מרוחק בחלל החיצון, היוצא בעקבות אבן האור שנשדדה מהכוכב שלו. האבן, שרק בזכותה יכולים יושבי אותו כוכב להוסיף ולהתקיים, נשדדה ע"י מפלצות מרושעות, נשברה לחתיכות קטנות ופוזרה בין כוכבים שונים.

משימתו של זינו הגיבור היא לעבור בכל אותם כוכבים, להילחם במפלצות בכל האמצעים העומדים לרשותו, לפרוץ דרכים במבוכים באמצעות פצצות, לאסוף בונוסים וחפצי ערך שונים והעיקר – למצוא את כל חלקי האבן כדי להציל את הכוכב שלו מאבדון. המשחק מציע גרפיקה תלת ממדית מוצלחת, מספר רב של שלבים שאותם יש לצלוח ובעיקר הרבה כיף והנאה.

רשיון: שיתופי
גרסה: 1.1
גודל קובץ להורדה: 2.5 מ"ב
 

התוכנות שלכם

עודד ממליץ על התוכנה Hotkey: מדובר בתוכנה ישראלית, עם ממשק בעברית, המאפשרת לנצל את מקשי הפונקציה, F1-F12, ולהשתמש בהם כמקשים חמים, להפעלת יישומים, לפתיחת קבצים, לגלישה לאתרי אינטרנט או להדבקת טקסט. תפעול התוכנה פשוט ונוח והיא מאפשרת ביצוע מהיר ויעיל של פעולות שימושיות שונות.

רשיון: חופשי
גרסה: 1.3
גודל קובץ להורדה: 1.4 מ"ב

גם לכם יש תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? שילחו Email אל software@nana.co.il או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ו.. גם אתם תוכלו להמליץ!


עדכוני גרסאות

Acrobat Reader – גרסה 5.1 לתוכנה, המציגה קבצי PDF.
KaZaA Lite – גרסה 2.0 לתוכנת שיתוף הקבצים נטולת הפרסומות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by