ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
רואים לכם 
 
 
גדי שמשון

מכירים את התמונות עלובות הנפש הללו, בהן נראים כל מיני תושבי חו"ל אומללים בשלל פאדיחות אינטרנט? נו, עכשיו יש גם ישראלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ממשלת האחדות הבאה, ימין ושמאל יחדיו!
 ממשלת האחדות הבאה, ימין ושמאל יחדיו!   
וראשית חוכמה, כי סבא לינק לא קשור למציאות השוטפת: ב-ח-י-ר-ו-ת-! למרות שסבא לינק לא מגלה האם הצביע לטובת המנצחים, מפלגת "הצדק והקדמה" של רג'פ טאייפ ארדואן, הרי משנסתיימה הספירה בקלפיות (כולל קולות הימאים), אין לו אלא להצדיע למנהיגות החדשה ולקוות שאומתנו העותומנית המודרנית תוסיף להתקדם ברוחו של אתא-טורק.

ולעניין הבחירות שכאן, שניה לפני שכל ההמולה והשטנה ישכיחו מאתנו שבסופו של דבר מעט מדי ישתנה: להלן תמונה של ממשלת אחדות, כמו זו שהייתה בכמה הרכבים וכמו זו ש, כנראה, תוקם לאחר הבחירות הבאות. אנחנו בדרך הנכונה, רק לא ברור לאן.
 

פרטיות, עלק

נו, לך לבחורה שמאחוריך, אידיוט!
 נו, לך לבחורה שמאחוריך, אידיוט!   
האינטרנט עוזר לחשוף את עוולות השלטון וערוות הצנזור. לא רק. למעשה, הבה נודה, זהו רק התירוץ. תמונות מפדחות של אנשים, רצוי מהסוג שהם לא הכינו והעלו לרשת בעצמם (כי גם כאלו יש, כידוע), הן מהמטעמים הנפוצים ביותר ברשימות הדיוור המשרדיות. לעתים זה משמש לנקמה - בני זוג ננטשים מעלים לרשת תמונות אינטימיות של אהוביהם לשעבר. לעתים מושגות התמונות עצמן באמצעים לא כשרים, כמו במקרה המפורסם של התמונה הבאה, שהופצה ברשת לפני כשלוש שנים. היא נלקחה על ידי "אקר" (האקר צעצוע, כמו ש"אומו" זה הומו צעצוע) שחדר למחשב הבחור האומלל בעזרת "באק אוריפיס", ולמרבה בהלתו של הלה הפעיל את הוובקאם שלו וכתב לו על המסך "זה המחשב שלך מדבר, לך לבחורה ששם מאחוריך, אידיוט!".
 
ניק נולטי - כמו בימים שכיכב בסדרה "עני ועשיר"
 ניק נולטי - כמו בימים שכיכב בסדרה "עני ועשיר"   
אגב, רגע מפתח בסרט הברבשי "אחד משלנו" היה כשאחד הטירונים צילם תמונה של המ"מ המקודש עושה צרכיו על אחד הפיסטינים, וכל המחלקה הפכה את הצילום לתג-היחידה. טוב, אז לא היה אינטרנט. במקרים אחרים, מועלות לרשת תמונותיהם של סלבריטיז שנתפסו ברגעים בעייתיים - כמו תמונתו הידועה של ביל גייטס כנער שנעצר על שכרות, או תמונתו המשטרתית של השחקן ניק נולטי, ממש מהזמן האחרון, אחרי שנעצר על נהיגה מסוכנת:
 
 
הוכחה מדעית - מי ששמים לו את היד במים פושרים, משתין במיטה
 הוכחה מדעית - מי ששמים לו את היד במים פושרים, משתין במיטה   
סדרת Priceless שהופצה גם היא בשנים האחרונות בקרב הדחקיונרים של האימייל, כללה הומאז' לסדרת הפרסומות "ללא מחיר" של מאסטרקארד. הכיתובים המצורפים הלכו בערך כך: "שמלה שחורה - 200$, מונית - 15$, משקאות - 40$, התמונה שלך באינטרנט עם הפטמה בחוץ - ללא מחיר!". הנה דוגמא צנועה יחסית לאחת מתמונות סדרת המופת:
 
לקנות שמירה - 150 ש``ח, קולה בעזריאלי - 6 ש``ח, צילום שלך עושה את זה על הגג של עזריאלי - ללא מחיר!
 לקנות שמירה - 150 ש``ח, קולה בעזריאלי - 6 ש``ח, צילום שלך עושה את זה על הגג של עזריאלי - ללא מחיר!   
באמת, מומלץ מאוד לבדוק עם שוקי מהגרעין מה הוא עשה בתמונות ההן שלכם, כשכולכם הייתם צעירים וטיפשים והראתם את התחת למצלמה בטיול לנחל יהודיה. לכו תדעו מתי הן יגיעו לרשת. חידוש קטן לסדרת "ללא מחיר" החדשה הופץ בשבועיים האחרונים ברשת. בחור בשם אוהד פתח מיני אתר, בו הוא מפרסם תמונות שהוא מצלם מחלון משרדו בזמן עבודתו המשעממת. עבודתו היא במגדלי עזריאלי, ובאחד הימים הוא צילם זוג חיילים מהקריה המתגנבים לגג של הקניון:
 

המנון לשמעון

 
בטור הקודם של סבא, הפך המגיב היקר "שמעון" לקוץ אמיתי בישבן. עכשיו מתברר שיש שלושה, והם רבים ביניהם מיהו השמעון-שמשון האמיתי, שלא קורא אותי אבל כותב שהכתיבה שלי טיפשית (וצודק, כמובן). מכיוון שכך, תת-המדור האהוב "תגובות אהובות" יוצא לחופשה עד שנראה כאן למטה כמה לכלוכים שנונים וראויים.


המנון לאהבה

"אנה וגנר", בשלנית ומאהבת, כותבת את הטור האהוד "אהבה ואוכל" ב-Ynet. המגיבים שלה מחכים לה בקוצר רוח בכל סוף שבוע, ובניגוד לסטנדרט המקובל ברשת יצרו ממש קהילה זוטא בתחתית סיפורי האהבה והמתכונים שלה. בחצי השנה האחרונה, הם מעידים, וגנר שינתה סגנונה. כפזית בניזרי בשעתה, גם אנה היא פסבדונים של כותבת מוכרת. השאלה הפתוחה היא האם הוחלפה כותבת "אנה וגנר" המקורית, או רק קיבלה מצב רוח רומנטי במיוחד בחודשים האחרונים?


----

הרשמה לקבלת דוא"ז - "דואר זבל", רשימת הדיוור של סבא לינק - אין תמונות שפושטקים מחליפים, אבל מצד שני, גם אין הרבה הודעות
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by