ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גירל פאוור 
 
 יו, איזה מתוק הפינגווין הזה   
 
מערכת חיים ברשת

ממשלת בריטניה רוצה שגם הבנות תתחלנה לשבת מול מחשבים, להרכיב משקפיים ולעשות מזה מלא כסף. תחרות בניית אתרים בה מעורבות כוכבות פופ אמורה להביא את הילדות אל עולם טכנולוגית המידע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כשממשלת בריטניה ראתה שהנשים החלו לברוח מעולם טכנולוגיית המידע, היא החליטה לעשות משהו בנידון. התוצאה היא ITbeat, פרויקט משותף של משרד המסחר והתעשייה עם תעשיית המוזיקה הבריטית, שכל תכליתו למשוך בנות 11-15 מבריטניה לעולם טכנולוגיית המידע.

במרכז הפרויקט נמצאת תחרות בנית אתרים, בה מוזמנות הבנות לבנות אתר הערצה לכוכבת הפופ הנערצת עליה. 250 המועמדות המובילות תוזמנה לאירוע בן יומיים במוזיאון המדע הבריטי, כשבערב תשתתפנה בטקס הענקת פרסים משולב בקונצרט פופ, ממש כאילו היו הן כוכבות תקשורת.

"אני מאוד מרוצה מכך שתעשיית המוזיקה הבריטית מוכנה להשתמש בהשפעה שיש לה על הנערות כדי לגרום להן להבין את האתגרים שמציבה טכנולוגית המידע", אמרה שרת המסחר והתעשייה הבריטית פטרישיה יואיט. הברונית גרינפילד, תומכת אדוקה בפרויקט, מוסיפה ואומרת כי "בשילוב שבין טכנולוגיה ואלילות פופ, ITbeat מספקת לנערות סיבה להמשיך ולחקור את נושא טכנולוגית המידע, הנחשב למרובע בעיניהם כרגע".

ה-BBC מביא נתונים סטטיסטיים ממחקרה של חברת IDC לפיו ההוצאה הבריטית על טכנולוגיה תעלה ב-17 מיליארד ליש"ט בשנתיים הקרובות, וכי 500,000 משרות הקשורות לטכנולוגיה תיווצרנה בעקבות עליה זו. מטרת הפרויקט היא למנוע את הדרתן של הנשים משפע אפשרויות התעסוקה הזה. "טכנולוגית המידע מציאה לאישה תגמולים והזדמנויות", אמרה השרה יואיט, "בואו לא נשאיר את הכל לבנים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by