ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יש תחרות ל-BLUETOOTH 
 
 תראו איזה יופי הפאלם שלי מדבר עם הממיר   
 
מערכת חיים ברשת

כשלון "השן הכחולה" לחדור לשוק כטכנולוגיה המובילה לחיבור מחשבים ומכשירי חשמל לכדי רשת אלחוטית, מביא להכרזה על המתחרה המוגבלת, אבל הזולה הרבה יותר: WirelessUSB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל חובב מחשבים שמע, לפחות פעם אחת, את הביטוי BLUETOOTH. חלק ניכר מאלה ששמעו על זה גם יודעים שמדובר בטכנולוגיה חדשה שתאפשר לחבר מכשירים ביתיים למחשב ללא הזדקקות לכבלים. אבל כמעט ואף אחד לא ראה את הדבר הזה מחוץ לתערוכות טכנולוגיה, ואין שום סיכוי לראות רשת ביתית שמבוססת על BLUETOOTH בבית של השכנים, כדי שאפשר יהיה להתרשם. כרגע לפחות עושה רושם שמדובר במשהו שפשוט יקר מדי ומסובך מדי לצרכן הממוצע ומעלה.

כעת באה חברת Cypress Semicoductor ומציגה את המתחרה המוגבל, אבל גם הזול והיעיל, לפיל הכחול. WirelessUSB הוא שמה של הטכנולוגיה, עליה מדווח אתר MacCentral, והיא אמורה לספק פתרון ביניים סביר לחלוטין לחיבור אלחוטי של ציוד היקפי למחשב שלנו.

הרכיב של Cypress Semicoductor המיישם לראשונה את הטכנולוגיה החדשה נקרא CY694X, והוא מאפשר לחבר עד שבעה מכשירים למחשב ולהציב אותם במרחק של עד שבעה מטרים ממנו. תדר העבודה של הרכיב הוא 2.4 ג'יגה הרץ, והזמן הלוקח למידע לעבור בין המכשירים הוא כשמונה מילישניות. מומחים טוענים שהיכולות של הרכיב החדש יהפכו אותו ללהיט בקרב מפתחי ציוד היקפי המיועד למשחקי מחשב.

סגן נשיא Cypress, קאת'אל פלאן, אומר כי מה שהניע את החברה שלו לפתח את ה- WirelessUSB היה הניסיון לענות לראשונה על שלוש הדרישות שמציב השוק בפני מוצר שנועד לספק תקשורת אלחוטית בין מכשירים: כוח, מחיר ומהירות העברת נתונים. לטענתו המכשירים שקיימים בשוק אינם טובים מספיק, ואילו המכשירים מבוססי ה-BLUETOOTH פשוט טובים מדי.

ועם זאת צריך להזכיר כי היכולות של ה-BLUETOOTH מרשימות הרבה יותר מאלה של ה- WirelessUSB, ובאמצעותה ניתן לחבר גם מכשירים סלולריים ומכשירי חשמל ביתיים זה לזה, כדי ליצור רשת מרחבית אישית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by