ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
10 סיבות לקנות מקינטוש 

10 סיבות לקנות מקינטוש

 
 
יוני שדמי

במועדון האליטיסטי של אוהדי המאק, או בואו פשוט נקרא להם כת, חזרו להרגיש את פעמי הגאווה עם חדירתו המהדהדת לשוק של ה-iMAC, המחשב הכי יפה בעולם. אבל גם קודם היו להם את הסיבות שלהם להיות מיוחדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

1. בגלל מיקרוסופט

"מיקרוסופט תמכה במק מהיום הראשון", אמר פעם גייטס קשישא, בהתקף קשה במיוחד של הומור מורבידי. בלי שום קשר, תמיד טוב לקבל את ההרגשה החמימה, המעקצצת, של הליכה נגד הזרם, במיוחד כשהזרם הוא תאגיד מרגיז וקטנוני כמו מיקרוסופט.
 

2. בגלל הצורה

בצבעי פירות עליזים
 בצבעי פירות עליזים   
בעולם העיצוב התעשייתי כבר נראו דברים יותר מכוערים מהפי.סי. הממוצע, אבל לא בידי עדים מהימנים. במה שהולך ומתברר כיציאה הדיגיטלית של העשור, הוציאה אפל את הiMac בלי כונן דיסקטים ובצבעי פירות עליזים. "כשעיצבנו את הiMAC", אמר פעם מנהל בכיר באפל, "היה לנו רעיון אחד בראש: שתרצו לגעת בו". ואכן, המאק הזה, על חמוקיו הארוטיים, הוא בלי ספק המחשב הלטיף ביותר שיוצר מעולם.
 

3. בגלל האייקונים

ללא כל ויכוח, שעון החול העגלגל של המאק עדיף בהרבה על השעון המגושם של הפי.סי. גם התפריטים, האייקונים הבסיסיים ואפילו הודעות השגיאה נראות ידידותיות בהרבה.
 
 

4. בגלל הסנוביות

מעטים מאוד משתמשי הפי.סי שמרגשים שרכישת מכשיר חשמלי אפרפר מכניסה אותם לאיזה מועדון אליטיסטי, מעין קאנטרי-קלאב דיגיטלי, שלא לומר כת של ממש. אבל משתמש המאק הממוצע סוגד למחשב שלו בנאמנות דתית עיוורת לחלוטין, וכמו כל פנאט טוב, הוא שונא את היריב, הלא הוא הפי.סי. והאנטי-קרייסט שלו גייטס, לא פחות משהוא אוהב את המשיח-מאק.
 

5. בגלל הניידות

iBook נייד. גם אני רוצה כזה
 iBook נייד. גם אני רוצה כזה   
ללא שום תחרות, המאקים הניידים הם הסקסיים ביותר בתעשייה. הם זריזים להפליא, בעלי בטן שטוחה וקשוחה ומקלדת רכה ונימוחה. אם תקנו רק אביזר דאווין אחד השנה, לכו על הנייד החדש של אפל.
 

6. בגלל המחיר

עידן המחשבים האישיים בעלי המחיר החמש-ספרתי נגמר, אבל לא בעיני מקינטושאים בארץ. כמו בכל סמל סטטוס, הסטייל לא מספיק, צריך גם תווית מחיר מופלצת.

 

7. בגלל המשחקים

מסיבות היסטוריות סבוכות ביותר גם אם לא רלוונטיות כלל, שוק המשחקים של המאק מכיל בעיקר משחקונים קטנים וטיפשיים, אך מענגים מאוד. אין פה את הסיפוק האפי שבקינג קווסט 8 או האדרנלין הטהור של קוויק, אבל במאק, כאמור, המשחקים הקטנים הם השווים באמת.
 

8. בגלל העכבר

העכבר של האי-מאק, ובכלל האביזרים ההיקפיים שלו, ראויים לדיון נפרד. שקופים, מרחפים, מלאי נוזל, חלליים, תכלכלים, אדומים, מה שבטוח, סטנדרטים הם לא. העכבר, במיוחד, הופך כל משחק סטנדרטי בשולה מוקשים לחוויה אוטו-אירוטית.
 

9. בגלל ההאקרים

לפופולאריות הנמוכה משהו של המאק יש גם יתרונות: ההאקר הממוצע לא יודע יותר מדי, וגם לא רוצה לדעת, על הבפנוכו של המאק. אתרי המאק-האקינג ברשת הם בודדים מאוד, משעממים מאוד, ולרבים מהם מתאימה הכותרת "כל מה שמעולם לא רצית לדעת על המאק אבל אולצת לגלות".
 

10. ושוב, בגלל מיקרוסופט

"אני מרוויח יותר כסף כשמוכרים מקינטוש מאשר כשנמכר מחשב מצוייד ב"חלונות" (ב. גייטס, יו"ר מיקרוסופט).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by