ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אפשר לצאת מהמקלטים 
 
 מודיעין, עיתונות, סכסוכים, התנצלויות   
 
מערכת חיים ברשת

האתר רוטר.נט פרסם היום הודעת התנצלות מרגשת, בה חוזרים מפעיליו מכל ההשמצות שהטיחו ביואב יצחק בשנים האחרונות, ומודיעים כי מעתה יקפידו לשמור על כבודו. ואיכשהו, גם "ידיעות אחרונות" בעסק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קרב האגרוף המייגע שניהלו נועם רוטר ויואב יצחק הגיע, ככל הנראה, לסיומו. היום פורסמה באתרם של רוטר הצעיר ואביו הודעת התנצלות משתפכת למדי, ובה חוזר בו האתר מכל השמצות העבר, ומוסיף עוד ועוד דברי שבח וקילוסין על ראשו של העיתונאי, המנהל את אתר "חדשות מחלקה ראשונה".

הודעת ההתנצלות היא תוצאה של הליך גישור אליו הופנו המתקוטטים הוירטואליים, לאחר שיצחק הגיש תביעת לשון הרע עקב האשמות שהטיחו בו נועם רוטר ואביו ישעיהו במסגרתו של הסכסוך המפותל ביותר שהנפיקה הרשת הישראלית.

"אנו מוצאים לנכון להביא גם לידיעת כל הגולשים, כי לא היה כל מקום לפרסומים החמורים אודות יואב יצחק", אומרת ההודעה האמורה, וממשיכה, "עיתונאי כדוגמת יואב יצחק נשען על שמו הטוב ועל האמינות שלו. האשמת עיתונאי כמוהו (ולו ברמז) בקבלת שוחד, עלולה להרוס את מפעל חייו המקצועיים באחת. אנו חוזרים בנו מכך באופן חד משמעי וללא הסתייגויות".

עוד נכתב בהודעה כי מעתה יקפידו עורכי רוטר.נט למחוק כל הודעה העלולה לפגוע בשמו הטוב של יואב יצחק. לא נכתב אם שמם הטוב של שאר אזרחי ואישי מדינת ישראל יזכה לטיפול האחראי הזה.

ומובן שלסיים סכסוך שכזה בלי להתחיל סכסוך חדש יהיה חסר טעם, ואכן בהודעה פותחים הרוטרים חזית שניה, כשהם טוענים (ולו ברמז) כי אנשי "ידיעות אחרונות" עומדים מאחורי חלק מההשמצות שהופיעו בשעתו בפורומים השונים באתר, תוך שהם מסתתרים תחת הכינוי "עמיחי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by