ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
משחקי תפקידים 
 
 מפוצצים את הקופות - DOOM   
 
מערכת חיים ברשת

ולמי שהיה ספק קל שבקלים לגבי חשיבותה של תעשיית משחקי המחשב, הנה עוד סימן לכך שזה לא בדיוק משחק ילדים. חברה לגיוס כשרונות בהוליווד עושה הסבה למשחקי וידאו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מי שצריך היה עוד הוכחות לחשיבות שצוברת תעשיית משחקי המחשב, הגורפת כיום למעלה מ-9 מיליארד דולר בשנה, בהוליווד, יכול להווכח בכך כיום, לאחר שסוכנות הכשרונות International Creative Management, ICM, הודיעה על החלטתה לפתוח חטיבה חדשה למשחקי וידאו, כדי להתאים את הללו עבור סרטים ותוכניות טלוויזיה.

בראש החטיבה החדשה יעמוד קית' בואסקי, מי שהיה נשיא Eidos Interactive חברת המשחקים שמאחורי סדרת המשחקים המאוד פופולרית "לארה קרופט". בואסקי היה זה שעזר להעביר את דמות הארכיאולוגית ההרפתקנית ממסכי המחשב אל מסכי הקלנוע בסרט משנת 2001 "לארה קרופט - טומב ריידר" בכיכובה של אנג'לינה ג'ולי.

שוק משחקי הוידאו מהווה מכרה זהב ממנו מפיקי הסרטים והטלוויזיה של הוליווד יכולים לדלות הרבה רעיונות (והרבה יותר כסף) בעיקר מהסיבה שמשחקי הינם נחלתם הכמעט בלעדית של בנים בגילאי העשרה וגברים צעירים, המהווים את אחד מקהלי היעד החשובים של תעשיית הסרטים והטלוויזיה.

בימים אלו עומדים בשלבי הפקה שונים מספר סרטים המבוססים על משחקים שזכו להצלחה, ביניהם הכותרים "Doom" ו-"Spy Hunter". אלו מצטרפים לשורה מתארכת של משחקים שכבר עברו גיור כהלכה למסך הכסף.

תעשיית משחקי הוידאו שהיא ענק כלכלי בזכות עצמה, ראתה צמיחה של 43 אחוזים במכירות בארה"ב בשנת 2001, והגיעה ל-9.4 מיליארד דולר ובכך עקפה את תעשיית הסרטים שהכניסה מיליארד דולר פחות מכך, ממכירות כרטיסי הסרטים בשוק המקומי.

משימתו של בואסקי תהיה להוות את חוליית הקישור בין יוצרי להיטים בתחום משחקי מחשב לבין מפיקים, שחקנים ואחרים מהוליווד, המעונינים לאמץ את המשחקים אל תוך נכסים בידוריים אחרים. מאז שנת 1999 מנהל בואסקי חברה משלו המתמחה בדיוק בתחום זה, תוך כדי עבודה עם אולפנים כגון יוניברסל ופראמונט וחברות משחקים כגון Squaresoft.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by