ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אוטובוס משודרג 
 
 שיפור בהדפסה. האתר המחודש   
 
עידו קינן

אתר האינטרנט של דן עבר מתיחת פנים עיצובית; עוד הוא מציע שיפור בניוזלטרים ואפשרות להדפיס מפות ולו"זים של קווים; בעתיד תושק מפה מקוונת, שתאפשר לתכנן נסיעה ממקום למקום באוטובוסים של דן; האתר לא הונגש לגולשים בעלי נכויות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ירד מהכביש. האתר הישן
 ירד מהכביש. האתר הישן   
אתר האינטרנט של קואופרטיב דן עבר מתיחת פנים בשבוע שעבר, כשנתיים לאחר השקתו הראשונית. חוץ מהעיצוב הגרפי המחודש, עיקר השינויים נוגעים למנגנונים פנימיים באתר. עם זאת, בחודשים הקרובים תושק מפה מקוונת, שתאפשר לתכנן מסלול נסיעה מדויק באמצעות קווי דן.

בין השיפורים שיסייעו לגולשים מנה מנהל השיווק של דן ומנהל התוכן של האתר, שרון גילת, את הוספת גירסאות ההדפסה של מפות הקווים ולוחות הזמנים, פתיחת ארכיון הודעות ("אפשר, למשל, לראות את כל העבודות בכביש שהיו בתל אביב בשנה שחלפה"), שדרוג תכני הניוזלטרים ואפשרות לשלוח אותם לפי פילוחים שונים (למשל, הודעות לסטודנטים בלבד), וקיצור תהליך הרישום למועדון הגולשים (אותו השמצנו בגיליון 6 של ניוזלטר חיים ברשת).
 
 
מה בנוגע להנגשת האתר, כך שיהיה נגיש לגלישת בעלי נכויות?

גילת: "אנחנו עושים דברים למען נכים מחוץ לאינטרנט – למשל, אנחנו פועלים לשים כתובות ברייל בתחנות עצמן. לגבי האינטרנט, יש אצלנו מודיעין טלפוני שעונה לעיוורים – זה שירות משלים לאתר האינטרנט. חרשים יכולים לפנות לאתר".

בימים אלה עובדים באתר על שיפור המפה המקוונת, שמפותחת בשיתוף עם eMap. המפה הנוכחית מאפשרת לראות מסלולי קווים, קווים שעוברים בישוב מסוים או בין שני ישובים, וקווים שעוברים ברחוב מסוים. המפה העתידית תאפשר לגולש לברר בדיוק איך מגיעים מכתובת לכתובת באמצעות קווי דן. "זה קיים ברמת הפיילוט", אמר גילת, "זה ייקח כמה חודשים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by