ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
דו"ח: החיזבאללה נערך לפיגועי טרור באינטרנט 
 
 איפה בין-לאדן? עזרו לדוד סם למצוא את אוסאמה    
 
מערכת חיים ברשת

דו"ח חדש של ה-CIA חושף את שמות קבוצות הטרור הבינלאומיות השוקדות על פיתוח יכולות לחימה אלקטרוניות לשם תקיפת יעדי מחשב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"בעקבות מתקפת טרור מרוכזת על רשתות המחשבים המרכזית של הפנטגון, מערכות התקשורת של צבא ארה"ב, מערכות המחשב של מאגרי המים והסכרים, מערכת החשמל והכורים הגרעיניים, נפל המשק האמריקאי והמדינה נחרבה. אנא נסו שוב בעוד מספר דקות". הודעה טלפונית דמיונית זו, היא הסיוט הגדול של ארגוני הביטחון של ארה"ב.

סוכנות הביון האמריקאי CIA, מזהיר הבוקר כי מספר קבוצות טרור שוקדות ומכינות בימים אלו תוכניות תקיפה על רשתות מחשבים מערביות. הדו"ח אותו פרסם הארגון בתגובה לרשימת שאלות מאחד מחברי הקונגרס האמריקאי, נוקב בארגון הסוני הלבנוני, "מפלגת האל" המוכר לנו יותר כחיזבאללה, ובכת הטרור היפנית "אלף" (א') כקבוצות אשר גבוהה הסבירות כי הן מפתחות תוכניות ויכולות סייבר טרוריזם.

הדו"ח מוסר כי ה-CIA "מודע ומוכן לאפשרות של לוחמת סייבר מצד טרוריסטים על מטרות ומערכות קריטיות בתשתית אשר נשענת על רשתות אלקטרוניקה ומחשבים". עוד הוסיף הדו"ח וציין כי הסבירות להתקפות כאלו גוברת, בשל זיקתם והיכרותם ההולכת וגדלה של הטרוריסטים עם מטרות אלו ועם הטכנולוגיות הדרושות לשם תקיפתן.

ארגוני הטרור המוסלמים אל-קעידה וחיזבאללה, לפי הדו"ח, הופכים למיומנים יותר בשימוש באינטרנט וטכנולוגיית המחשב. ארגון ה-FBI עוקב אחר מספר גודל של איומי סייבר, ואחר סוג הקבוצות שהכי סביר שינקטו בדרך פעולה זו, וביניהם אל קעידה וארגון הקיצונים הסוני התומך במאבקם נגד ארה"ב, נאמר בדו"ח.

הכת היפנית "אלף" המצוינת אף היא בדו"ח, הייתה ידועה בעבר בשם "אום שינריקיו". כת קיצונית זו התפרסמה בעבר לאחר מתקפת גז העצבים "סארין", אותו פיזרה ברכבת התחתית בטוקיו בשנת 1995. קבוצת הטרור הזו, כך נמסר בדו"ח, נמצאת בדרגת החשיבות הגבוהה ביותר בנושא יכולות המחשבים שלה. קבוצה זו מזהה עצמה כסייבר-כת ומגייסת מיליוני דולרים בשנה ע"י מסחר במחשבים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by