ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
התרגיל המסריח של מיקרוסופט 
 
 עיצוב נקי - תרגיל מלוכלך   
 
מערכת חיים ברשת

אופיס 11 עומד לצאת ממש בקרוב, כך התבשרנו. מה שלא טרחו לאמר לנו הוא שכל מי שאין לו XP או חלונות 2000 הכי חדש, לא יוכל להשתמש בתוכנות ויאלץ לשדרג את מערכת ההפעלה שלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צריך לקרוא את האותיות הקטנות
 צריך לקרוא את האותיות הקטנות   
משתמשים התקועים כיום עם עותקים ישנים של מערכת ההפעלה חלונות, על רוב דורותיה, לא יוכלו להשתמש בגרסה הצפויה של תאגיד מיקרוסופט לאסופת התוכנות המשרדיות "אופיס 11". כך מדווח אתר המחשבים Computerwire.

חלק ממשתתפי תוכנית ניסוי הבטא של "אופיס 11" נאלצו לנשור כיוון שהשתמשו בגרסאות ישנות של מערכת ההפעלה חלונות. מיקרוסופט תיכננה את המוצר כך שלא יתאים למערכות ההפעלה חלונות 98, 98 הוצאה שנייה SE, חלונות 98 מילניום Me, תוכנת ה-NT וכל גרסאות חלונות 2000 לפני ערכת הדרוג השלישית (SP3). או בקיצור: אין לך חלונות XP? מיקרוסופט חושבת שהגיע הזמן שתקנה.

דובר מטעם מיקרוסופט מסר כי אכן החברה מייעדת את המוצר אך ורק לחלונות 2000 SP3 ולחלונות XP.
 
 
החלטת החברה צפויה ככל הנראה לשפוך עוד שמן למדורת הזעם מצד לקוחות התאגיד, אשר רבים מהם מתנגדים נחרצות לתחבולת רישוי התוכנה האחרונה מבית מיקרוסופט - Licensing 6.0. סקרים ומחקרים שנערכו ע"י אנליסטים שונים מראים כי קיים גרעין קשה של התנגדות בקרב לקוחות מיקרוסופט, אשר מאמינים כי כתוצאה מהליך הרישוי החדש, יעלו מחירי עלויות התוכנה שלהם. לפי הערכות קבוצת גרטנר, הליך הרישוי החדש הגדיל את תעריפי התוכנה עבור רוב הלקוחות העסקיים של מיקרוסופט.

אופיס 11 אמור לצאת לחנויות במחצית שנת 2003, זמן אשר לפי הערכת מומחים בתחום, לא יראה סימנים של החזרת השקעות בתחום טכנולוגיית המידע, או יד קפוצה פחות על הארנק, מצד הלקוחות במשק. למערכות ההפעלה 98 לגרסותיה השונות ובעיקר NT, קיים בסיס התקנות יציב, עתה צץ החשש כי מיקרוסופט רוצה למצוא דרך, הלכה למעשה, להגביר את קצב השדרוגים של מערכות הפעלה אלו, בעזרת אופיס 11.

דובר מטעם מיקרוסופט מסר כי חברות רבות כבר שידרגו לחלונות 2000 ול-XP, וכי המספר רק ילך ויגדל בעת השקת ערכת אופיס 11 (שתמונות מסך שלה תוכלו לראות כאן).

החלטתה של מיקרוסופט, לעומת זאת, יכולה ליצור גם את האפקט ההפוך בדיוק, ולהמריץ חברות ואנשים פרטיים לעבור לתוכנות ומוצרים אלטרנטיביים, כגון חבילת הסטאר-אופיס של חברת סאן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by