ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
AOL מורידה את המחיצות בינה לבין ICQ 
 
 
רויטרס

אמריקה און-ליין, עורכת ניסוי להורדת המחיצה בין שירות המסנג'ר שלה לבין ICQ, כך שמשתמשים בשני השירותים יוכלו לדבר. השאלה היא למה עכשיו, והאם נצטרך לשלם על כך?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת AOL טיים וורנר אומרת כי היא מנסה עתה דרכים שונות על מנת לאפשר למשתמשי תוכנת המסנג'ר (AIM) הפופולרית שלה, לצ'טט עם המשתמשים בשירות ICQ, בעיקר בשל הגידול הרב של ICQ בקרב משתמשי החטיבה האירופאית של AOL. צעד זה מהווה ניסיון ראשון של החברה לאפשר לשני שירותי המסרים המיידיים לתקשר ביניהם.

אמריקה און-ליין, חטיבת האינטרנט של תאגיד הבידור והמדיה הגדול בתבל, AOL טיים וורנר, מסרה כי היא החלה בניסוי בשבוע שעבר, עם מספר משתמשים של הגרסה האחרונה של AIM העומדת בפני עצמה ואח"כ הוסיפה לניסוי את שירות המסרים המצורף לגרסה האחרונה של ערכת הגלישה שלה AOL 8.0.

מהחברה נמסר כי הניסוי בדק את יכולתם של משתמשי AIM להוסיף משתמש של ICQ לרשימת המכותבים שלהם ולהחליף עימם מסרים מיידיים, כך מסרה לרויטרס דוברת AOL אנה בנטלי. "אלו שתי קהילות שונות, ושתיהן מגלות צמיחה חזקה במספר המשתמשים הרשומים", אמרה בנטלי. "אנו מיישמים את הניסוי בעיקר בשל הגידול של AOL באירופה, השליטה של ICQ בשוק זה והדרישה של חברי AOL המעונינים להחליף מסרים עם משתמשי ICQ".

יכולת העבודה ההדדית בין שני השירותים אינה תוצאה של הרחבת תקשורת בין שרתים, כיוון שלמעשה יושבים שניהם על אותה רשת השרתים. "פשוט הסרנו את מחיצת הזכוכית ביניהם", אמרה בנטלי. החברה היוותה מטרה לביקורת מטעם גורמים בתעשייה, על כך שלא אפשרה למשתמשי השירותים השונים לדבר עם משתמשי השירותים שלה.

אמריקה און-ליין, נמצאת עתה בעיצומה של תקופת ארגון מחדש על מנת לשוב לעמוד על רגליה לאחר החקירה הפדרלית למאזניה והאטה משמעותית בהתרחבות מספר המנויים וההכנסות מפרסומות. החברה החלה לגבות תשלום עבור שירות המסרים AIM עבור מכשירים נישאים המשתמשים במערכות ההפעלה של פאלם ו-PocketPC.

AIM שהייתה תוכנה חינמית לכל משתמשי האינטרנט, עברה למהדורת התשלום בחודש שעבר כדי לגייס בחזרה חלק מהכספים שהושקעו בפיתוח, אמרה בנטלי. ואותנו מעניין לדעת אם הציבור הרחב יצטרך לשלם עבור אופציית הדיבור בין שתי התוכנות הפופולריות, למרות כי מדובר בשדרוג וירטואלי בלבד, שכן יכולת זו הייתה קיימת בעבר אלמלא נחסמה ע"י AOL, יש לקוות שאין מדובר בעוד תעלול יצירתי לנפח את רווחיה של החברה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by