ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
רילנטוורקס מתפשטת 
 
 
מערכת חיים ברשת

שחקנית חדשה ומפתיעה (?) נכנסה לעולם הקוד הפתוח: רילנטוורקס, חלוצת תחום המדיה השוטפת באינטרנט פותחת את קוד המקור של מוצריה ל-כ-ו-ל-ם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת רילנטוורקס פתחה ביום שלישי את קוד המקור של נגן המדיה לאיטרנט מתוצרתה, והפכה אותו לנגיש עבור חברות תוכנה וחומרה כדי שיעשו בו שימוש במוצריהם. צעד זה נעשה במטרה לדחוף את הטכנולוגיה של החברה קדימה, לבססה כסטנדרט השולט בשוק ולהספיק לעשות כן לפני שהיריבה הגדולה, מיקרוסופט, עושה זאת.

"אנו משתמשים במומנטום הקיים בשוק, הן בקרב צרכנים ובקרב חברות, להעביר את המדיה אל מעבר לPC", אמר דן שירן, סגן הנשיא למערכות מדיה. "קהילה זו והטכנולוגיה מעניקות ליצרנים סוף סוף את המנוע המודולרי הפתוח שהם זקוקים לו כדי ליצור כל אפליקציה שברצונם".

רילנטוורקס, מנהיגת תחום המדיה השוטפת ברשת (Stream), אשר מקומה בצמרת מתערער ע"י התערבותה של חברת מיקרוסופט בתחום, מהמרת על כך שפתיחת הקוד שלה והפיכתו לזמין תסייע לה להבטיח כי הסטנדרט שלה יבוא בשימוש על מגוון רחב של מכשירים ופלטפורמות.

בעוד חברת מיקרוסופט עובדת עם מספר מפתחים נוספים המכלילים את טכנולוגיית המדיה השוטפת מתוצרתה במוצריהם, רילנטוורקס פשוט פותחת שעריה לכל מי שמעוניין להשתמש בתוכנה שלה כדי ליצור תוכניות ומכשירים, שינגנו את כל הפורמטים של המדיה הדיגיטלית, כולל זו של מיקרוסופט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by