ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מתי לאחרונה התאהבתם בחנונית? 

מתי לאחרונה התאהבתם בחנונית?

 
 
אודליה ברקין

ובכן, אם עוד לא הספקתם, זה הולך לקרות לכם עכשיו, עם עליית הסידרה פליסיטי בערוץ 2

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בן (סקוט ספידמן). שווה נסיעה לניו- יורק? כנראה שכן (מתוך האתר הרשמי)
 בן (סקוט ספידמן). שווה נסיעה לניו- יורק? כנראה שכן (מתוך האתר הרשמי)   
היא ביישנית, היא מתולתלת, היא חולמנית והיא מקסימה בעליל. אה, כן, היא גם מאוהבת במלך הכיתה, בן, ומחליטה לוותר על לימודי רפואה באוניברסיטה היוקרתית סטנפורד, כדי לנסוע בעקבות בן לצד השני של היבשת, לאוניברסיטת ניו- יורק. תכירו: זאת פליסיטי, מיום שלישי היא על מסך הטלוויזיה שלכם, ואתם הולכים להתאהב בה. תסמכו עלינו.

ובכן, הנה תקציר העניינים: כל התיכון פליסיטי היתה נתונה בקראש עצבני על בן, ולמרות אובססיביותה, העניין נשאר נסתר. כשקראה את ההקדשה שכתב לה בן בספר המחזור שלה, החליטה שגם הוא מרגיש כמוה, ולכן עליה לנסוע בעקבותיו לניו-יורק, שם יוכלו לממש את אהבתם.

למרות התנגדותם העזה של הוריה ואיומיהם כי ינשלו אותה מהירושה, ואחרי שבזבזה דקות מסך יקרות בהתלבטויות, מחליטה פליסיטי את ההחלטה עצמאית הראשונה בחייה: היא נוסעת לניו- יורק.

 
פליסיטי וידידים. שימו לב שלאף אחד אין חצ`קונים (מתוך האתר הרשמי)
 פליסיטי וידידים. שימו לב שלאף אחד אין חצ`קונים (מתוך האתר הרשמי)   


בפרק הראשון מגיעה פליסיטי עם רון בלב ועט ביד לאוניברסיטה, אך אויה: שם היא רואה את בן, מושא אהבתה בזרועות אחרת. אם זה לא מספיק, היא גם נדהמת לגלות שהוא אפילו לא זוכר את שמה. באופן טבעי, היא מתחרטת ורוצה לחזור הביתה.

היועץ שלה במעונות, שגם הוא (כמה לא צפוי) מתאהב בה, מנסה לשכנע אותה להישאר. פליסיטי נשארת, והסידרה כולה עוסקת בתהליך התבגרותה של פליסיטי (או כמו שהיו קוראים לה בעברית, אושר), ובקשיים שהיא עוברת.

אמריקה מאוד אוהבת את פליסיטי ואת קרי ראסל שמגלמת אותה, ואף זכתה עבור משחקה בסידרה בפרס גלובוס הזהב. ניסיון המשחק של ראסל בת ה-23 כולל בין השאר, למי שמעוניין לדעת, תפקיד בסדרה הכושלת "חופי מאליבו" מבית היוצר של אהרון ספלינג, והופעה בקליפ נידח אך מאוד פוטוגני של בון ג`ובי.
 
הדרמה האחרונה שליוותה את הסידרה התרחשה לא מזמן, כשראסל החליטה לקצץ את רעמת תלתליה הבלונדיניים שהפכו לסמל המסחרי שלה, ולהסתפר קצר. אמריקה לא יכלה להירגע מהמהפך, וקרי רואיינה בכל עיתון ו/או תוכנית טלוויזיה אפשריים.

בכל מקרה, עכשיו מגיעה פליסיטי, על כל יגונה, התלבטויותיה ורעמת תלתליה המפורסמת, גם אלינו. הפרק הראשון של העונה הראשונה ישודר ביום שלישי בשעה 18:30 בערוץ .2 בתיאבון.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by