ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הצצה לתוך האימייל של סדאם 
 
 סדאם. מקבל תמיכה אלקטרונית (רויטרס)   
 
מערכת חיים ברשת

בדיקת חשבון הדואר האלקטרוני של נשיא עיראק מגלה מכתבי תמיכה רבים, בהם מאמריקנים, הצעת עזרה בהפצת נשק ביולוגי וגם (איך לא) הרבה דואר זבל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעוד הממשל האמריקני נכנס למהלך גבוה בהכנות לקראת מתקפה נגד סדאם חוסיין ובארץ גובר קצב רענון מסיכות המגן- אנשים רבים מכל רחבי העולם, ובפרט מארה"ב, מחזקים את ידיו של הרודן העיראקי באמצעות דואר אלקטרוני.

בין יתר האימיילים שנשלחו היה אחד של אדם שהזדהה כמומחה לביוכימיה, והמליץ לסדאם להשתמש במדביר מזיקים חקלאי כנשק כימי נגד חיילי ארה"ב. "כנשק יש לו תכונות חשובות: הוא חסר ריח, חסר צבע ויהרוג אדם בתוך מספר שניות", כתב האדם בהודעה שנשלחה ממחשב בסין באמצעות חשבון דואר בהוטמייל. הוא אף צירף כתובת ומספר טלפון של מפיץ הרעל בערב הסעודית.

לא ברור אם סדאם משתמש בדואר אלקטרוני, או בכלל יודע לתפעל מחשב אישי. עם זאת, אתר Wired מדווח כי המוני אנשים שולחים לו אימיילים מדי שבוע ל- press@uruklink.net הכתובת שמצויינת באתר הרשמי של נשיאות עיראק מאז אוקטובר 2000.

לפי הדיווח, ההצצה לדואר האלקטרוני נעשתה דרך האתר של ספקית האינטרנט הרשמית של עיראק, Uruklink.net, באמצעות ניחוש הסיסמה. בין מאות ההודעות שעדיין לא נקראו בתיבת הדואר של סדאם, היה גם דואר זבל והודעות עם וירוסים. רבים מהאימיילים כללו עצות שונות לסדאם, בין היתר מאזרחים אמריקנים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by