ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מוזיקה זה לא עסק 
 
 גם אני מוריד מוזיקה במשרד!   
 
מערכת חיים ברשת

חזית חדשה במלחמות המוזיקה ברשת: תעשיית המוזיקה והסרטים החליטו לפנות למצפון התאגידי של אמריקה ולבקש ממקומות עבודה לאסור על עובדים להוריד מוזיקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשיית המוזיקה האמריקאית ממשיכה במלחמתה כנגד משתמשי מחשבים המורידים שירים בחינם מרשת האינטרנט, וקוראת עתה למעסיקים לאסור על עובדיהם הורדת שירים במקום העבודה. כך מדווח אתר ה-BBC.

קבוצות סחר המייצגות את חברות ההקלטה, אולפני הסרטים ומפיצי המוזיקה עומדות לשלוח מכתב ליותר מאלף תאגידים גדולים, בו הן עומדות לבקש ממקומות העבודה הגדולים להתקין וליישם מערכות שימנעו את הורדות המוזיקה הבלתי חוקיות.

תעשיית המוזיקה מנהלת מלחמת חורמה ממושכת כנגד אתרים ושירותי רשת כגון קאזה, גנוטלה והאתר המנוח נאפסטר, אשר מציעים שירותי הורדת תכנים בחינם, תוך כדי התעלמות חיננית מכל הכרוך בתשלום תמלוגים (ועל זה בסופו של דבר מדובר). תעשיית המוזיקה פונה עתה לשוק העסקי, כיוון שהבינה כי אנשים רבים מורידים סרטים ושירים במקום העבודה, שם הגישה לרשת מהירה הרבה יותר בדרך כלל.

המכתב אותו שולחות RIAA וחברותיה, בא לשחק על המצפון העסקי של המכותבים (אנשי התאגידים הגדולים, להזכירכם) ומשווה בין הורדת שירים בחינם לטיול בחנות המוזיקה המקומית וסחיבה מרושעת של דיסק או DVD.

בתי ספר וקולג'ים ברחבי ארה"ב כבר קיבלו מכתבים דומים בעבר, המדרבנים את מוסדות ההשכלה לעצור את תלמידיהם מלהשתמש במחשבי הקמפוס כעמדות בלתי חוקיות להורדת שירים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by