ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מחשב אישי מהסרטים 
 
 לשבת מול המחשב ולהרגיש כמו באולם קולנוע (אילוסטרציה)   
 
מערכת חיים ברשת

חברת דולבי תשיק השבוע תוכנה שתוכל ליצור במחשב האישי אשליה של קול הנובע מחמישה רמקולים, באמצעות כרטיס קול בסיסי ושני רמקולים פשוטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת האודיו, מעבדות דולבי, תשיק השבוע תוכנה חדשה שמתיימרת להביא את בשורת הסראונד, ממערכות הקולנוע הביתי המסורבלות, לרמקולים הרגילים של כל מחשב ביתי.

הרמקול הוירטואלי של דולבי, שיושק ביום שלישי (29/10) אמור ליצור את האפקט של סאונד מרחבי באמצעות ציוד הסטריאו הבסיסי בכל מחשב. כלומר, בעזרת שני רמקולים פשוטים וכרטיס קול רגיל, תוכל התוכנה ליצור אשליה של קול הנובע גם משני רמקולים נוספים המוצבים מאחורי ראשו של המשתמש, ומרמקול נוסף הממוקם במרכז.

"המחשב האישי פותח עולם חדש בכל הנוגע לאפשרויות שלנו, בעיקר בכל הנוגע לכוח המחשוב ולעובדה שאנשים רבים מחוברים לרשת. התוכנה הזו תפתח עולם חדש של אפשרויות בידור", אמר דובר החברה, גרג רודיאו, לאתר CNET.

מטרת התוכנה בעבור החברה היא להכניס דריסת רגל לתעשייה המתפתחת של מוצרי בידור ביתי המתרכזים סביב המחשב האישי. התוכנה אמורה להשתלב בגרסת "מרכז המדיה" של מערכת ההפעלה חלונות XP, שמאפשרת גם למשתמש פשוט להפוך את המחשב בקלות רבה לטלוויזיה, וידאו, נגן DVD ומערכת סטריאו משוכללת.

רק לאחרונה השיקה HP בשיתוף עם חברת מיקרוסופט מחשב אישי ראשון, שפועל על מערכת ההפעלה. זאת, כחלק מקו חדש של מוצרי כלאיים בין המחשב האישי לבין מכשירי הבידור הביתיים. חברות רבות, ובהן סוני, פועלות גם כן על מנת לשלב את שני העולמות הללו. מעבר לעולם המוסיקה והוידאו, התוכנה תוכל לשמש גם עבור משחקי מחשב, עשירים יותר בכל הנוגע לסאונד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by