ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מסתבר ששרדנו גם את זה 
 
 
מערכת חיים ברשת

מתקפת ההאקרים הגדולה ביותר כנגד מחשבי העל שעליהם עוברת מרבית תנועת האינטרנט שנערכה ביום ב' עברה לה בלי שאף אחד בעצם ישים לב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ליבה של רשת האינטרנט עמדה בפני המתקפה הגדולה והמתוחכמת ביותר שננקטה נגדה עד כה, ויכלה לה. המתקפה, שהחלה ביום שני בשעה 5 אחה"צ לפי שעון החוף המזרחי בארה"ב ונמשכה כשעה, נערכה כנגד 9 מתוך 13 מחשבי העל העיקריים (Backbone) שעליהם מתבצעת מרבית התנועה המרכזית ברשת. כך מדווח עיתון הוושינגטון פוסט הבוקר.

מומחי רשתות מסרו כי למרות היקפה הנרחב של המתקפה, כמעט ולא נרשמו פגיעות במשתמשי הרשת בעולם (ועובדה שלא באמת שמנו לב... למישהו נפלה הרשת לאחרונה?).

ה-FBI אשר עוסק בחקירת האירוע מסרב עדיין להעלות השערות לגבי העומדים מאחורי מתקפה זו, שנערכה בשיטת "Distributed Denial Of Service", שבה מוצף האתר או המחשב המותקף בבקשות פנייה לנתונים בצורה מלאכותית. למרות הפשטות של שיטה זו, מומחים טוענים כי המתקפה ביום ב' הייתה נדירה בהיקפה, וככל הנראה מדובר בניסיון מאורגן היטב של האקרים, שהשתמשו בכוח החישוב של מחשבים רבים כנגד יעד ממוקד.

תקיפות מסוג זה אינן נדירות כלל וכלל, ובין האתרים שסבלו מהן בתקופה האחרונה ואף ירדו מהרשת בשל כך לזמן מה ניתן לציין את אתרי הבית של חברות כמו אמאזון ואי-ביי, רשויות ממשלתיות כמו נאס"א וגופים שהאקרים אוהבים לשנוא כמו RIAA.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by