ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ילד אסור ילד מותר 
 
 די לניצול   
 
רויטרס

האינטרפול וכוחות משטרה ומומחים מרחבי העולם נפגשים בשוויץ לשם החרפת המלחמה בתעשיית הפורנו הפדופילית המרוויחה סכומי עתק מניצולם המחפיר של ילדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשוויץ התאספו ביום שלישי אנשי משטרה וקרימונולוגים מ-34 מדינות, והחלו בפגישה בת 3 ימים שמטרתה לחימה בפשיעה כנגד ילדים, עם דגש מיוחד על נושא פורנוגרפיית ילדים ברשת האינטרנט. למעלה מ-80 מומחים לוקחים חלק בשיחות, אשר נערכות בעקבות גל פשיטות ברחבי אירופה, שבהן נתפסו אלפי אנשים החשודים בפדופיליה או לקוחות של אתרי פורנוגרפיית ילדים.

קבוצת ההתמחות של האינטרפול, ארגון השיטור הבינלאומי, מקשר בין מומחים מאסיה, ארה"ב, אירופה ואפריקה, ושואף להדביק את ההתקדמות הטכנולוגית המהירה.

יוצרי תכנים פורנוגרפיים המשתמשים בילדים ברשת משאירים מעט מאוד עקבות, דבר המקשה על זיהוים והעמדתם לדין. האינטרפול אסף כ-150,000 תמונות המנציחות התעללות בילדים מכל רחבי העולם. הארגון חולק מידע עם מדינות על תיקים קודמים, במיוחד מדינות שרק הצטרפו לעידן האון-ליין.

"זה חשוב מאוד שרשויות אכיפת החוק יחלקו את המידע הזה כך שארגונים שתחום זה חדש להם, לא יצטרכו להמציא את הגלגל מחדש", אמר אנדר פרסון, קצין מודיעין פלילי העוסק בתופעת הסחר בבני-אדם.

שרת המשפטים השוויצרית, רות מצלר, אמרה בכינוס הפתיחה של הפגישה כי גוברת כיום הדרישה בשוק הפורנו לסרטים עם "ילדים יותר צעירים וסצינות קשות יותר". והוסיפה כי "ערכי המוסר של בני אדם הם ללא כל גבולות וילדים הופכים למוצרי צריכה זולים. לפי דו"ח של Unicef (ארגון האו"ם למען רווחת הילדים בעולם) למעלה ממיליון ילדים מאולצים בכוח להיכנס לתעשיית ההפקות הפורנוגרפיות, המגלגלות מחזור שנתי בן 20 מיליארד דולר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by